انتخاب بهترین جاروبرقی

انتخاب بهترین مارک جارو برقی

 

جاروبرقی‌های خانگی

انتخاب بهترین مارک جارو برقی- این گروه از جاروبرقی‌ها دارای امکانت زیادی هستند. جاروبرقی‌های خانگی دارای طراحی جمع‌وجوری می‌باشند. تا فضای زیادی را اشغال نکند و نگه‌داری آن در خانه‌های کوچک امکان‌پذیر باشد. جاروبرقی‌های خانگی به دو دسته جاروبرقی‌های کیسه‌دار و جاروبرقی‌های بدون کیسه تقسیم‌بندی می‌شوند. همان‌طور که از نامشان پیداست فرق این دو نوع چاروبرقی در مخزن نگه‌داری زباله می‌باشد.

جاروبرقی کیسه‌ای

انتخاب بهترین مارک جارو برقی– در این نوع جاروبرقی‌ها از کیسه‌های کاغذی، پارچه‌ای یا پلیمری برای نگهداری زباله‌های جمع شده استفاده می‌شود. در بعضی از جاروبرقی‌های کیسه‌دار می‌توان از کیسه‌های دائم یا پاکت‌های یک بار مصرف استفاده کرد. دوام جاروبرقی‌های کیسه‌دار بسیار بیشتر از جاروبرقی‌های بدون کیسه است. بستگی به سلیقه‌ی خود می‌توانید نوع کیسه را خریداری نمایید.

افرادی که از آلرژی رنج می‌برند بهتر است که هنگام انتخاب بهترین جاروبرقی بدون هیچ‌گونه معطلی بخ خرید جاروبرقی کیسه‌دار اقدام نمایند. چون کیسه‌های این نوع جاروبرقی بسته است و از خروج گرد و غبار به طور کامل خودداری می‌کند. تعویض کیسه‌ها بسیار به راحتی انجام می‌شود.  جاروبرقی‌های کیسه‌دار از بهداشت بیشتری نسبت به جاروبرقی‌های مخزن‌دار و جاروبرقی‌های بدون کیسه برخوردار هستند. در جدیدترین نوع جاروبرقی‌های کیسه‌دار شما لازم نیست به طور مکرر فیلتر بهداشتی آن را تمییز کنید.

جاروبرقی کیسه‌دار

جاروبرقی‌های بدون کیسه

انتخاب بهترین مارک جارو برقی- مزیت این نوع جاروبرقی‌ها در این است که نیاز به صرف هزینه و وقت اضاف برای تهیه و تعویض کیسه نیست. در جاروبرقی‌های بدون پاکت به جای داشتن بخشی که کیسه در آن جای می‌گیرد، دارای مخزنی است که بسته به شرکت سازنده آن جنس آن متفاوت است. در برخی جاروبرقی‌های مخزن‌دار جنس مخزن شیشه‌ای و در برخی دیگر پلاستیکی است. از دیگر مزیت‌های جاروبرقی مخزن‌دار این است که چیزی که نباید وارد جاروبرقی شود را می‌توان به راحتی پیدا و از مخزن خارج کرد.

در انواع جاروبرقی‌های بدون کیسه زباله‌ها توسط موتور مکیده می‌شود و در مخزن شفاف جمع می‌شود. گرد‌و‌غبار در این نوع جاروها به صورت فشرده جمع می‌شود.

جارو برقی بدون کیسه

خرید بهترین جاروبرقی

انتخاب بهترین مارک جارو برقی- اگر شما قصد خرید جاروبرقی را دارید و در انتخاب مارک جاروبرقی و این‌که چه نوع جاروبرقی‌ را خریداری نمایید گیر کرده‌اید بهتر است مشخصات انواع جاروبرقی را در فروشگاه اینترنتی بانه خانگی ببینید. هنگام خرید جاروبرقی بهتر است زیاد در قید و بند ظاهر جاروبرقی نباشید. در انتخاب جاروبرقی مناسب ظاهر جاروبرقی آخرین چیزی است که می‌توان به آن اهمیت داد. وزن جاروبرقی از فاکتورهای مهمی است که هنگام خرید جاروبرقی باید به آن دقت کرد. گرچه جاروبرقی‌ها روی چرخ‌های خود کشیده می‌شوند ولی در مواردی که نیاز به جابه‌جایی جاروبرقی است به اهیمت این موضوع پی می‌برید.

برای داشتن بهترین خرید جاروبرقی بهتر است ابتدا نیازهای خودتان را به طور کامل شناسایی کنید و همزمان شرایط منزل خود را بسنجید. در خرید جاروبرقی مناسب باید به توان و قدرت موتور و توان مکش جاروبرقی توجه کرد. جاروبرقی‌های خانگی دارای قدرت موتور بین ۵۰۰ تا ۲۵۰۰ وات هستند. توان مکش که عددی کوچکتر از توان موتور را دارد و برای کاربران توان مکش اهمیت زیادی دارد. هرچه قدرت موتور جاروبرقی بیشتر باشد توان ش آن بالاتر است. اما انتخاب بین دو جاروبرقی با توان موتور یکسان و توان مکش متفاوت سخت است و این اختلاف به ساختمان‌بندی و طریقه‌ی ساخت قطعات مانند طول و اتصالات لوله‌ها، شکل پارویی و عایق‌بندی بدنه بستگی دارد.

جاروبرقی کیسه‌دار فیلیپس مدل ۹۱۷۶

انتخاب بهترین مارک جارو برقی- جاروبرقی ۹۱۷۶ فیلیپس ساخت اروپا و با دارا بودن قدرت مکندگی ۵۰۰ وات تمام سطوح مورد نظر شما را به راحتی و بدون هیچ‌گونه اعصاب خورد کنی تمییز می‌کند. جارو برقی فیلیپس مدل ۹۱۷۶ دارای قدرت موتور ۲۲۰۰ وات است. جدیدترین جاروبرقی‌های فیلیپس به ریموت کنترل مجهز شده اند. این مدل جاروبرقی فیلیپس نیز دارای کنترل از راه دور است برای اینکه کاربران هنگام جاروکشیدن خم نشوند. مجهز به تکنولوژی وایرلس یا همان بی‌سیم است. ظرفیت محفظه جمع‌آوری زباله‌ها ۴ لیتر است. با داشتن این ظرفیت نیاز به تعویض زود به زود کیسه نیست. سیم این جارو برقی فیلیپس دارای ۷ متر طول است. این جاروبرقی دارای کیسه‌های HEPA 13 برای تصفیه‌ی هوای خروجی است. این فیلترها ۹۹/۹۵ درصد ذدات معلق هوا را جذب می‌کنند و از وارد شدن این ذرات به فضای داخل منزل خودداری می‌کنند.

جاروبرقی 9176

جارورقی کیسه‌دار فلر مدل VC208

انتخاب بهترین مارک جارو برقی- این جاروبرقی از جارورقی‌های شرکت فلر است. دارای طراحی شکیل و زیبا و قدرت بالای مکندگی است. در جاروبرقی فلر مدل VC208 می‌توان از کیسه‌های دائمی و یا از پاکت‌های کاغذی که قابل تعویض هستند استفاده می‌شود. جاروبرقی VC208 با داشتن فیلتر HEPA در تصفیه‌ی هوای خروجی قدرت بالایی دارد. جاروبرقی مذکور دارای یک لوله تلسکوپی به همراه سری‌های مختلف مانند سری جارو کردن مبل و پرده، سری جارو کردن کناره دیوار و… است.

جاروبرقی فلر

جاروبرقی بوش مدل PRO5

انتخاب بهترین مارک جارو برقی-  از پرطرفدارترین جاروبرقی‌های موجود در بازار جاروبرقی بوش پرو۵ است که توسط کشور آلمان ساخته شده است. جاروبرقی پرو۵ از نوع جاروبرقی‌های کیسه‌دار یا همان پاکت‌دار است. کیسه‌های این مدل جاروبرقی به صورت یکبار مصرف در بازار عرضه می‌شوند. ظرفیت کیسه‌ی گرد‌وغبار این جاروبرقی ۴/۵ لیتر است. با داشتن این ظرفیت بالا دیگر نیازی به تعویض زود به زود کیسه‌ها نباشید.

روی جاروبرقی یک نشان‌گر قرار داده‌شده است. از طریق این نشانگر کاربر به پر بودن کیسه‌ پی می‌برد. نیازی نیست که از طریق قدرت مکش جاروبرقی به پر یا خالی بودن کیسه جاروبرقی پی ببریم. با بهره‌گیری از کنترل الکترونیکی جاروبرقی بوش پرو۵ می‌توان میزان مکش جاروبرقی را از طریق دکمه کنترل چرخشی تنظیم کرد. جاروبرقی مذکور دارای فیلتر قابل شست‌و‌شو و مناسب HEPA است که از پراکنده شدن ذرات گرد و خاک جلوگیری می‌کند.  به کارگیری این جاروبرقی بسیار متناسب است و دارای کلاس مصرف انرژی A می‌باشد.

جاروبرقی بوش

جاروبرقی مخزن‌دار هیتاچی مدل CV-SC23V

انتخاب بهترین مارک جارو برقی-  این جاروبرقی قدرتمند هیتاچی دارای توان موتور ۲۳۰۰ وات است. ظرفیت گرد‌و‌غبار آن ۲ لیتر است. جاروبرقی فشرده‌ساز هیتاچی مدل CV-SC23V به فیلتر HEPA13 و نانوتیتانیوم مجهز شده و ذرات گرد و خاک موجود در فضای اتاق را از میان برداشته و تمییزی دوچندان را به شما هدیه می‌دهد. جاروبرقی بدون کیسه هیتاچی ۲۳V با دارا بودن سری‌های برس گردگیر، نازل درز و… این امکان را برای شما فراهم می‌کند که تمام قسمت‌های منزل خود را گوشه‌و‌کنارها، زیر مبل‌ها و قسمت‌های مختلف راه‌پله را بتوانیدتمییز کنید. جاروبرقی ۲۳۰۰ وات هیتاچی دارای نشانگر پر بودن مخزن است. با جاروبرقی مخزن‌دار هیتاچی ۲۳V امکان تنظیم مکش را دارید.

جاروبرقی هیتاچی

 

 

 

 

 

 

 

 

banehkhanegi

محصولات پیشنهادی برای شما

    محصولی یافت نشد!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *