بهترین کولرگازی 24000 و قیمت کولرگازی 24000

بهترین کولرگازی ۲۴۰۰۰ و قیمت کولرگازی ۲۴۰۰۰

کولرگازی چیست؟

بهترین کولرگازی ۲۴۰۰۰ و قیمت کولرگازی ۲۴۰۰۰ – کولرگازی‌ها دستگاه‌هایی هستند که در فصل گرما برای خنک کردن هوای اطراف مورد استفاده قرار می‌گیرند. کولرگازی‌ها دارای اندازه‌های متفاوت با قدرت‌های مختلف هستند که هر کدام خاص مناطقی طراحی شده‌اند. نحوه‌ی عملکرد کولرگازی‌ها بدین گونه است که گاز مخصوص کولرگازی را تبدیل به مایع می‌کنند و پس از فشرده شدن، با دریافت گرمای محیط این گاز فشرده ‌ی مایع دوباره به گاز تبدیل می‌شود. این پروسه ادامه پیدا می‌کند تا دمای محیط به حد مورد نظر برسد.

همه کولرگازی‌ها یا دارای عملکرد فقط سرد هستند یا به صورت سرد و گرم عرضه می‌شوند. کولرگازی فقط سرد، در هوای گرم جهت خنک کردن هوا کاربرد دارد. از کولرگازی‌های سرد و گرم در تمام طول سال بسته به نیاز شما مورد استفاده قرار می‌گیرند. البته اگر امکان استفاده از سیتم گرمایی دیگری دارید، به دلیل مصرف بالای برق به کاربردن بخاری دستگاه کولرگازی توصیه نمی‌شود.

هر کولرگازی با ظرفیت خاص خود برای فضایی با متراژ خاص طراحی شده است. ما نمی‌توانیم برای فضای مورد نظر خود هر کولرگازی را نصب کنیم. در ادامه به بررسی انواع ظرفیت کولرگازی متناسب با فضاهای مختلف می‌پردازیم.

کولرگازی 240000

کولرگازی با ظرفیت ۲۴۰۰۰

بهترین کولرگازی ۲۴۰۰۰ و قیمت کولرگازی ۲۴۰۰۰ – کولرگازی‌های ۲۴۰۰۰ جزء کولرگازی‌های دارای قدرت بالا هستند. در مناطق با هوای بسیار گرم و برای فضاهایی با متراژ بالا از کولرگازی ۲۴۰۰۰ استفاده می‌شود. کولرگازی ۲۴۰۰۰ فضایی با متراژ بالای ۷۲ متر مربع را می‌تواند به راحتی و با بهترین عملکرد خود خنک کند. البته این امر قطعی نمی‌باشد و عوامل مختلفی بر انتخاب ظرفیت مناسب کولرگازی تاثیر دارد. مهم‌ترین این عوامل شامل: شرایط آب و هوایی منطقه‌ی مورد نظر، تعداد پنجره‌های اتاق و تابش مستقیم نور خورشید و… می‌باشد.

کولرگازی‌های ۲۴۰۰۰ انواع مختلفی دارد. اسپلیت کولرگازی ۲۴۰۰۰ جزء پرکاربردترین نوع کولرگازی هستند. از جمله بهترین کولرگازی ۲۴۰۰۰ و معروف‌ترین برندهای کولرگازی ۲۴۰۰۰ میتوان به، کولرگازی ۲۴۰۰۰ ال جی، کولرگازی ۲۴۰۰۰ اجنرال، کولرگازی ۲۴۰۰۰ سامسونگ، کولرگازی ۲۴۰۰۰ گری، کولرگازی ۲۴۰۰۰ هایسنس و… اشاره کرد.

کولرگازی اینورتر ال جی

نوع کمپرسور کولرگازی ۲۴۰۰۰ با توجه به برند و مدل آن متفاوت است. کمپرسور روتاری، اسکرول و پیستونی کمپرسورهایی هستند که در ساختار کولرگازی ۲۴۰۰۰ بسته به مدل آن‌ها به کار برده شده است. برخی از کولرگازی‌های ۲۴۰۰۰ دارای کیت اینورتر هستند. در کولرگازی اینورتر ۲۴۰۰۰ مصرف انرژی بسیار پایین‌تر از کولرگازی بدون اینورتر است. گاز مورد استفاده در کولرگازی‌های ۲۴۰۰۰ گاز R410 یا R22 است. البته در جدیدترین کولرگازی ۲۴۰۰۰ از گاز R410 استفاده شده است. چون هم قدرت خنک کنندگی بیشتری دارد و هم به لایه‌ی ازون هیچ صدمه‌ای وارد نمی‌کند.

قیمت کولرگازی ۲۴۰۰۰

بهترین کولرگازی ۲۴۰۰۰ و قیمت کولرگازی ۲۴۰۰۰ – قیمت کولرگازی با توجه به ظرفیت و مدل و قابلیت‌هایی که به آن تجهیز شده است تعیین می‌شود. ظرفیت ۲۴۰۰۰ کولرگازی جزء ظرفیت‌های پرفروش بازار فروش کولرگازی است و به همین دلیل بیشتر افراد از قیمت کولرگازی ۲۴۰۰۰ اطلاع کافی دارند. قیمت کولرگازی اینورتر ۲۴۰۰۰ نسبت به مدل‌های بدون اینورتر بالاتر است. این قیمت بالاتر به خاطر مصرف پایین برق و کارایی و کیفیت بالاتر کولرگازی کم مصرف اینورتر است. برای داشتن بهترین خرید کولرگازی ۲۴۰۰۰ ، در ادامه‌ی مقاله به بررسی چند مدل از برند‌های معروف کولرگازی ۲۴۰۰۰ می‌پردازیم.

کولرگازی ال جی ۲۴۰۰۰ اینورتر مدل AMP-24K

کولرگازی 24000 ال جی

 • دارای فناوری دوال اینورتر

 • مجهز به قابلیت سرمایشی و گرمایشی
 • متناسب برای شرایط اب و هوایی معتدل و مرطوب، گرم و حاره‌ای
 • مجهز به موتور قدرتمند اسکرول
 • دارای برنامه هوشمند

در کولرگازی ال جی ۲۴۰۰۰ مدل AMP-24K به خاطر وجود کمپرسور دوال اینورتر، هوای خنک با قدرت بیشتر پرتاب می‌شود و مسافت بیشتری را خنک می‌کند. همین ویژگی موجب تسریع در عمل خنک کردن می‌شود. کمپرسور تعیین کننده‌ی این است که چه منطقه‌ای برای عملکرد بهتر کولرگازی مناسب است. شرکت ال جی در کولرگازی ال جی دوال اینورتر از کمپرسور اسکرول که مخصوص مناطق تروپیکال و گرمسیر است استفاده کرده است.  البته این کولرگازی هم برای مناطق گرم و حاره‌ای و هم برای مناطق معتدل و مرطوب بهترین عملکرد را ایفا می‌کند. این کمپرسور اسکرول قادر به کار در دمای ۶۵ درجه‌ی سانتیگراد است.

از دیگر قابلیت‌های کولرگازی ۲۴۰۰۰ ال جی می‌توان به برنامه‌ی Smart ThinQ ، . فیلتر پلاسمستر یونایزر، تنظیم حالت خواب، فیلتر محافظ دوگانه، سیستم تمییز کننده خودکار، امکان وزش باد از ۴ جهت متفاوت و… اشاره کرد.

قیمت کولرگازی ۲۴۰۰۰ ال جی

کولرگازی‌های ال جی به کیفیت و کارایی بالا شهرت یافته‌اند. قیمت کولرگازی ال جی ۲۴۰۰۰ اینورتر نسبت به برندهای هم سطح خود کمی بالاتر است. این قیمت بالاتر به دلیل عملکرد عالی و کارایی بالای این سیستم خنک کننده است. قیمت کولرگازی ال جی در بانه نسبت  به شهرهای دیگر مناسب‌تر است و یکی از پرفروش‌ترین کولرگازی‌های بازار بانه است.

کولرگازی اجنرال ۲۴۰۰۰ مدل ASG24RBAJ

کولرگازی 24000 اجنرال

 • دارای قابلیت سرمایشی و گرمایشی

 • متناسب با شرایط آب و هوایی گرم و حاره‌ای
 • مجهز به کمپرسور قدرتمند پیستونی
 • مجهز به نمایشگر LED

در کولرگازی ASG24RBAJ اجنرال از کمپرسور Hyper Tropical که مارک خود اجنرال است استفاده شده است. اگر کمپرسور دوچار مشکل شود، کولرگازی از کار می‌افتد. بهترین عملکرد این کمپرسور کولرگازی اجنرال ۲۴۰۰۰ برای مناطق گرم و حاره‌ای است.

کولگازی اجنرال ۲۴۰۰۰ دارای دو پنل داخلی و بیرونی است و از نوع کولرهای تک پنل است. اسپلیت کولرگازی اجنرال ۲۴۰۰۰ با داشتن رنگ سفید جذاب و جنس بدنه ضد زنگ و ضد رطوبت، طراحی ویژه‌ای را به خود اختصاص داده است. داشتن فیلترهای تصفیه‌ی کربنی هوایی سالم و پاکیزه را به دور از گرد و غبار برای شما تامین می‌کند. پره‌ه‌های محکم و ظریفی که داخل کولرگازی قرار دارد هوا را به تمام بخش‌های اتاق منتقل می‌کند.

از دیگر قابلیت‌های کولرگازی ۲۴۰۰۰ اجنرال می‌توان به حالت خواب Sleep Mode، قابلیت AIR FLOW یعنی امکان وزش باد به راست و چپ و قابلیت SWING یعنی وزش باد به بالا و پایین، سیستم راه‌اندازی خودکار و… اشاره کرد.

قیمت کولرگازی اجنرال ۲۴۰۰۰

اگر در شرایط اب و هوایی بسیار گرم زندگی می‌کنید و دنبال یک اسپلیت کولرگازی با کیفیت بالا هستید که با شرایط آب و هوایی شما سازگاری داشته باشد، خرید کولرگازی ۲۴۰۰۰ سرد و گرم اجنرال دارای گاز R22 بهترین گزینه است.

قیمت کولرگازی اجنرال ۲۴۰۰۰ اینورتر نسبت به کولرگازی اجنرال ۲۴۰۰۰ غیر اینورتر بالاتر است. چون مصرف انرژی توسط تکنولوژی اینورتر بسیار پایین می‌آید. در کنار مصرف کمتر برق، تولید صدا و اصطکاک قطعات کمتر است. بیش‌تر خریداران و فروشندگان از قیمت کولرگازی ۲۴۰۰۰ اطلاع دارند. چون ظرفیت ۲۴۰۰۰ کولرگازی جزء پرفروش‌ترین ظرفیت‌های کولرگازی است.

کولرگازی ۲۴۰۰۰ سامسونگ AR24

کولرگازی 24000 سامسونگ

 • مجهز به موتور پرقدرت اسکرول

 • دارای فناوری سیستم سریع سرمایشی
 • کولرگازی ۲۴۰۰۰ سامسونگ با گاز R22
 • مناسب برای شرایط آب و هوایی گرم و حاره‌ای

کولرگازی سه گوش ۲۴۰۰۰ سامسونگ به صورت تک پنل است. وجود طراحی سه گوشه و داشتن حالت مثلثی طراحی این کولر ۲۴۰۰۰ سامسونگ را شیک و منحصر به فرد کرده است. . اسپلیت کولرگازی ۲۴۰۰۰ سامسونگ با داشتن فن بزرگتر و دریچه‌های بزرگتر ورود و خروج هوا، موجب خنک شدن هر چه سریعتر فضای داخل اتاق می‌شود. در اسپلیت ۲۴۰۰۰ سرد و گرم سامسونگ از موتور Scroll Compersor که تک پنل می‌باشد استفاده شده است. در بین کمپرسورها، موتور اسکرول بسیار پرقدرت است. از کولرگازی ۲۴۰۰۰ سه گوش سامسونگ به واسطه‌ی این موتور پر قدرت در شرایط آب و هوایی T3 استفاده می‌شود. این کولر هم برای شرایط آب و هوایی گرم و حاره‌ای، و هم برای شرایط آب و هوایی معتدل و مرطوب T2 کاربرد دارد.

از دیگر قابلیت‌های کولرگازی ۲۴۰۰۰ سامسونگ میتوان به فیلتر EASY، سیستم تمییز کننده خودکار SELF Cleaning، . فناوری راه اندازی مجدد اتوماتیک Auto Restart، فیلتر ضد رطوبت Dehumidification و…اشاره کرد.

قیمت کولرگازی ۲۴۰۰۰ سامسونگ

کولرگازی ۲۴۰۰۰ برای محیط‌هایی با متراژ بالا بسیار مناسب است. قیمت کولرگازی سامسونگ ۲۴۰۰۰ اینورتر نسبت به کولرگازی ۲۴۰۰۰ معمولی بالاتر است. این افزایش قیمت به دلیل مصرف پایین انرژی به واسطه‌ی کیت اینورتر است. اگر قصد خرید کولرگازی ۲۴۰۰۰ دارید و برند سامسونگ را انتخاب کرده‌اید، پیشنهاد ما برای شما خرید کولرگازی سه وجهی سامسونگ ۲۴۰۰۰ است. قیمت کولرگازی سه وجهی سامسونگ ۲۴۰۰۰ نسبت به امکانات و ویژگی‌های خاص خود بسیار مناسب است.

کولرگازی ۲۴۰۰۰ هایسنس

کولرگازی 24000 هایسنس

 • مجهز به کمپرسور قدرتمند روتاری

 • مجهز به عملکرد سرمایش و گرمایش
 • دارای رده مصرف انرژی A
 • بسیار کم صدا
 • مجهز به فیلتر پروپلین قابل شست‌وشو

کولرگازی ۲۴۰۰۰ هایسنس مدل HRH-24TQ دارای عملکرد سرمایشی و گرمایشی است و در طول سال بسته به نیاز از یکی از قابلیت‌های آن می‌توانید استفاده کنید. مهم‌ترین بخش کولرگازی کمپرسور ان است که وظیفه سرمایش هوا را دارد. کولرگازی ۲۴۰۰۰ هایسنس از کمپرسور روتاری بهره گرفته است. میزان تولید صدای کمپرسور روتاری نسبت به کمپرسورهای دیگر کمتر است و به خاطر کارکرد بهینه‌ی خور رایج‌ترین نوع کمپرسور کولرگازی است. قیمت کولرگازی هایسنس ۲۴۰۰۰ نسبت به برندهای هم رده خود بسیار مناسب است.

 

 

 

banehkhanegi

محصولات پیشنهادی برای شما

  محصولی یافت نشد!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *