خرید کولرگازی گری

خرید و قیمت کولرگازی گری

بررسی اجمالی کولرگازی گری

خرید و قیمت کولرگازی گری  – شرکت گری یک شرکت چند ملیتی است که به ایالات متحد امریکا تعلق دارد ولی کارخانه‌های این شرکت بزرگ در چین می‌باشد. این شرکت کارخانه‌های خود را در چند کشور دیگر مانند تایلند، مالزی و اندونزی تاسیس کرده  است. شرکت گری در حال حاضر در زمینه‌ی تولید سیستم تهویه‌ی مطبوع از بزرگترین شرکت‌های موجود در جهان است.

حوضه‌ی فعالیت شرکت گری در این زمینه بسیار گسترده  است و شامل تولید انواع کولرگازی ایستاده گری، اسپلیت کولرگازی دو تکه‌ای، کولرگازی پرتابل، داکت اسپلیت و… است. شرکت گری در سال‌های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ در فروش خود به حد چشم‌گیری رسید. این فروش را مدیون دو نوع تولید خود، کولرگازی دیواری اینورتر گری مدل LOMO و کولرگازی دیواری گری مدل HIWALL است.

در این دو مدل کولر اسپلیت گری از برد پیشرفته‌ی INVERTER DC و موتور قدرتمند اسکرول و گاز مبرد R410 بهره گرفته شده است. شرکت گری برای شرایط آب و هوایی مختلف T1 ، T2 و T3 ، تنوع بالایی از کولرگازی گری را وارد بازار کرده است. تا کابران بتوانن با توجه به محیط و شرایط آب و هوایی خود بهترین مدل و گزینه را انتخاب نمایند.

شرکت بزرگ گری انواع مختلف کولرگازی را با سری‌ها و نام‌های اختصاصی خود تولید و عرضه کرده است. از مهم‌ترین سری‌های این برند می‌توان به کولرگازی گری سری اسماتیک، کولرگازی گری سری دی ماتیک، کولرگازی گری سری لوموتیک، کولرگازی گری سری جیماتیک و… اشاره کرد.

 

 

قیمت کولرگازی گری

خرید و قیمت کولرگازی گری – بعد از انتخاب برند گری برای خرید کولرگازی، شما با تنوعی از کولرگازی گری برخورد می‌کنید. کولرگازی کم‌مصرف گری، کولرگازی اینورتر گری، کولرگازی دیواری گری، کولرگازی ایستاده گری، کولرگازی فقط سرد گری، کولرگازی سرد و گرم گری و… روبه رو خواهید شد. برای داشتن بهترین خرید کولرگازی گری بهتر است ابتدا از قیمت کولرگازی گری، ظرفیت سرمایشی مناسب برای فضای مورد نظر خود، تکنولوژی‌ها و توابع مجهز شده به آن مطمئن شویم.

نوع گاز به کاربرده شده در کولرگازی از جهت قدرت خنک‌کنندگی و کاهش مصرف انرژی بسیار حائز اهمیت می‌باشد. گاز به کار برده شده در کولرگازی‌های گری گاز R410 یا گاز R22 است. ناحیه‌ی کاربرد کولرگازی‌های گری با هم متفاوت است. انتخاب کولرگازی مناسب شرایط آب و هوایی برای داشتن خرید بهتر کولرگازی گری بسیار موثر است.

کولرگازی گری را از جهت شرایط اب و هوایی به سه دسته‌ی ، کولرگازی گری T3 یعنی برای شرایط اب و هوایی گرم و حاره‌ای، کولرگازی گری T1 یعنی برای شرایط اب و هوایی معتدل و مرطوب، کولرگازی T2 یعنی برای شرایط اب و هوایی خنک تقسیم‌بندی می‌کنند. کولرگازی تروپیکال می‌تواند در دمای بیشتر از ۵۲ درجه‌ی سانتیگراد در شرایط حاره‌ای و گرم بهترین عملکرد را داشته باشد. کولرگازی گری T1 تا دمای ۴۶ درجه در مناطق مرطوب قابلیت کارکرد دارد.

 قیمت کولرگازی گری با توجه به مدل و نوع کولرگازی، ظرفیت کولرگازی و امکاناتی که به آن مجهز می‌شود متفاوت است. ولی در کل قیمت کولرگازی گری در بانه بسیار مناسب است و برای کسانی که قصد خرید کولرگازی ارزان قیمت ار بانه را دارند بسیار مناسب است.

طراحی کولرگازی گری

انواع کولرگازی گری

کولرگازی دیواری گری: این نوع کولرگازی در بین مردم از محبوبیت بالاتری برخوردار است. یک بخش کولرگازی‌های دیواری در داخل اتاق و بر روی دیوار نصب می‌شود و بخش دیگر در بیرون از فضای اتاق قرار می‌گیرد. اسپلیت‌های دیواری گری از کم مصرف‌ترین و کم صدا‌ترین نوع کولرگازی‌های دیواری هستند. قیمت اسپلیت دیواری گری در بانه نسبت به برندهای هم‌طراز خود بسیار مناسب است.

کولرگازی پنجره‌ای گری: این کولرگازی برای خنک کردن فضاهایی با متراژ کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این مدل نیازی نیست که دیوار را سوراخ کنیم یا برق کشی جداگانه صورت گیرد.

کولرگازی پرتابل گری: این نوع کولرگازی گری فقط دارای یک بخش درونی است و واحد خارجی ندارد. قابل حمل است. صدای تولید شده توسط این مدل نسبت به اسپلیت‌های دو تکه بالاتر است. قدرت خنک‌کنندگی کولرگازی پرتابل گری بسیار بالا است و گرم‌ترین اتاق‌ها را به سرعت می‌تواند خنک کند.

کولرگازی ایستاده گری: کولرگازی گری مدل ایستاه که به آن‌ها کابینتی نیز گفته می‌شود برای  ادارات دولتی، سالن‌های بزرگ، رستوران، سالن تاتر، مساجد و دانشگاه‌ها و هتل‌ها و… استفاده می‌شود. مانند اسپلیت‌های از دو یونیت داخلی و خارجی تشکیل شده است. قدرت خنک کنندگی این مدل کولرگازی بسیار بالا است و در ظرفیت‌های بالا تا ۱۴۰ متر مربع را پوشش می‌دهد. قیمت کولر ایستاده گری نسبت به ویژگی‌ها و امکانات خاصی که دارد و قدرت خنک کنندگی بالای خود بسیار مناسب است.

میزان مصرف انرژی در کولرگازی گری

خرید و قیمت کولرگازی گری – بیشتر کولرگازی‌های گری در رده‌ی مصرف انرژی A++ یا A+++ قرار دارند و بسیار کم مصرف هستند. هرچه مصرف انرژی در کولرگازی پایین‌تر باشد، در درازمدت هزینه‌ی مصرفی را بسیار کاهش می‌دهد. کولرگازی گری سری لیوو Livo با دارا بودن سیستم اینورتر اختصاصی شرکت گری DC Inverter Gree ، کمپرسور دوال و سیستم بهینه دارای کمترین میزان مصرف انرژی در مقایسه با برندهای هم سطح خود می‌باشد.

کولرگازی دیواری گری

اسپلیت کولرگازی دیواری گری دارای ظاهری شیک و منحصر به فرد هستند. با قرار گرفتن در فضای سالن شما، زیبایی و جذابیت آن را چند برابر می‌کند. مدل دیواری اسپلیت‌های گری در ظرفیت‌های، کولرگازی ۹۰۰۰ گری، کولرگازی ۱۲۰۰۰ گری، کولرگازی ۱۸۰۰۰ گری، کولرگازی ۲۴۰۰۰ گری، کولرگازی ۳۰۰۰۰ گری و کولرگازی ۳۶۰۰۰ گری تولید شده است. در اسپلیت کولرگازی‌های دیواری گری از کمپرسور پیستونی و روتاری و اسکرول بهره‌گرفته شده است. که هر کدام از این کمپرسورها به نوبه‌ی خود قدرت بالایی در خنک کردن هوای محیط دارند.

اسپلیت دیواری گری

اسپلیت دیواری گری دارای قابلیت فقط سرد، یا قابلیت سرد و گرم هستند. اسپلیت کولرگازی دیواری گری با توجه به ظرفیت کولرگازی، برای فضایی با متراژ مناسب آن ظرفیت، برای تولید هوایی مطبوع و خنک به کار می‌رود. در کولرگازی اینورتر گری، سیستم اینورتر به کار رفته، موجب کاهش مصرف انرژی تا ۶۰ درصد می‌شود. در کنار کاهش مصرف انرژی، این سیستم موجب خنک کنندگی سریع فضای اتاق می‌شود. بازدهی کولرگازی اینورتر گری از کولرگازی گری معمولی بالاتر است. گاز به کاربرده شده در کمپرسور کولرگازی گری R22 یا R410 است. در انواع مختلف کولرگازی دیواری گری، از فیلترهای مختلفی جهت تصفیه‌ی هوای محیط از میکروب‌ها و گردوغبار استفاده می‌شود.

کولرگازی گری اینورتر سری LOMO

قلب تپنده‌ی هر کولرگازی موتور آن است. موتور از اجزای جدانشدنی و مهم کولرگازی است. شاید تا به حال شنیده باشید که پرقدرت‌ترین و کم مصرف‌ترین موتور کولرگازی موتور اسکرول است. کولرگازی اینورتر گری سری لومو با داشتن موتور اسکرول T3 ، دارای بالاترین قدرت در خنک‌کنندگی، کمترین میزان مصرف انرژی و پایین‌ترین نویز صدا است. گاز به کاربرده شده در این کمپرسور R410 است که این گاز دوستدار محیط زیست است و صدمه‌ای به لایه‌ی ازون وارد نمی‌کند. مجهز شدن به پره‌های ضد فرسایش موجب جلوگیری از زنگ زدگی آن می‌شود. این پره‌ها باد خنک را از چهار جهت مختلف به تمام زوایا هدایت می‌کند.

مشخصات کلیدی کولرگازی دیواری گری سری LOMO

 • دارای قابلیت سرمایشی و گرمایشی
 • قرار گرفتن در رده‌ی مصرف انرژی A++
 • استفاده از گاز مبرد R410
 • مجهز به کمپرسور قدرتمند روتاری
 • دارای موتور کم مصرف اینورتر
 • مجهز به فیلتر تصفیه‌ی هوا

کولرگازی ایستاده گری

کولر ایستاده گری در ظرفیت‌های مختلف، کولرگازی ایستاده گری ۲۴۰۰۰ ، کولرگازی ایستاده گری ۳۶۰۰۰ ، کولرگازی ایستاده گری ۴۸۰۰۰ ، کولرگازی ایستاده گری ۵۵۰۰۰ عرضه شده است. کولرگازی ایستاده گری با ظاهری مدرن و شیک حس زیبایی و منحصر بودن بودن را به دکوراسیون شما می‌بخشد. از مهم‌ترین ویژگی‌های اسپلیت‌های گری با موقعیت ایستاده، تولید و پخش حجم بالایی از هوای خنک و مطبوع است. در فضاهایی با متراژ بالا می‌توان از این کولرهای ایستاده استفاده کرد.

کولرگازی ایستاده گری

کمپرسورهای به کار رفته در این مدل کولرگازی گری، کمپرسور اسکرول یا روتاری است. گاز به کار گرفته شده در این کولرگازی گری ایستاده R410 یا R22 است. نوع برق مورد نیاز کولرگازی‌های ایستاده گری برق تک‌فاز و برق سه‌فاز است. این کولرگازی گری در مدل‌های فقط سرد، سرد و گرم تولید شده است.

کولرگازی گری ایستاده ۳۶۰۰۰ GVHN36A

کولرگازی GVHN36A با طراحی ایستاده خود برای ادارات دولتی، سالن‌های بزرگ، رستوران، مساجد و دانشگاه‌ها و هتل‌ها و… استفاده می‌شود. کولرگازی گری ایستاده با دارا بودن ظرفیت سرمایشی ۳۶۰۰۰ BTU/hr برای محیط‌های با متراژ بزرگ تا ۱۳۶ متر مربع را می‌تواند پوشش دهد. بدنه‌ی این کولرگازی ایستاده سرد و گرم گری دارای رنگ نقره‌ای جذابی است و ظاهری شیک و مدرن را به دکوراسیون شما می‌بخشد. قیمت کولرگازی گری ایستاده ۳۶۰۰۰ در بانه بسیار مناسب و کارآمد است.

از مهم‌ترین تولیدات شرکت گری، ساخت کولرگازی ۳۶۰۰۰ گری ایستاده است که در تولید آن از کمپرسور قدرتمند اسکرول استفاده کرده است. کمپرسور جدید اسکرول می‌تواند حجم بالایی از گاز را متراکم کند و آن را به دما و فشار زیاد برساند و به همین دلیل نسبت به سایر کمپرسورها کارایی بالاتر و عملکرد بهتری دارد.

مشخصات کلیدی کولرگازی گری ایستاده ۳۶۰۰۰ GVHN36A

 • دارای موتور قدرتمند اسکرول
 • دارا بودن هر دو قابلیت سرمایشی و گرمایشی
 • مناسب برای شرایط اب و هوایی T1 و T3
 • مجهز به گاز مبرد R410A
 • مجهز بودن به سیستم خنک کننده سریع

کولرگازی پرتابل گری

کولرگازی گری پرتابل در ظرفیت‌های پایین مثلا کولرگازی پرتابل گری ۱۲۰۰۰ BTU/hr، کولرگازی پرتابل گری ۹۰۰۰ ، کولرگازی پرتابل گری ۱۳۰۰۰  ، کولرگازی پرتابل گری ۱۴۰۰۰ در بازار موجود است. با داشتن ظاهری کلاسیک و مدرن فضای منزل شما را بسیار زیبا جلوه می‌دهد. کولرگازی پرتابل گری دارای عملکرد سرد و گرم است. در مکان‌های کوچک و دارای محدودیت فضا بسیار مناسب است. چون دارای ابعاد کوچک و جمع‌وجوری می‌باشد. به دلیل وزن کم این کولرگازی به راحتی قابل جابه‌جا شدن است.

این کولرگازی گری دارای یک یونیت است. تمامی اجزا و قطعات در داخل همان واحد داخلی قرار گرفته است. فیلترهای تصفیه‌ی هوا در داخل پرتابل گری جای گرفته‌اند که در تولید هوایی دلنشین و باکیفیت نقش اساسی دارند. میزان صدای تولید شده توسط پرتابل گری بسیار ناچیز است. در زمان استراحت کوچکترین مزاحمت را برای شما به وجود نمی‌اورد.

کولرگازی پرتابل گری

کولرگازی پرتابل ۱۲۰۰۰ گری سری سیماتیک

کولرگاری گری پرتابل دارای قابلیت حما و جابه‌جایی بوده و به راحتی و بدون نیاز به نصاب می‌توان در هر جای اتاق آن را قرار داد. اوپراتور هوای گرم محیط را جذب می‌کند. این هوای گرم داخل کندانسور به چرخش درمی‌آید و سرد می‌شود و سپس دوباره وارد فضای اتاق می‌شود. فن قرار داده شده در این سیستم هوای گرم از طریق لوله به محیط خارج منتقل می‌کند.

مشخصات کلیدی کولرگازی پرتابل ۱۲۰۰۰ گری سری سیماتیک

 • دارای قابلیت سرمایشی و گرمایشی
 • دارای گاز R410
 • دارای کمپرسور روتاری
 • مجهز به سیستم رطوبت زدایی

banehkhanegi

محصولات پیشنهادی برای شما

  محصولی یافت نشد!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *