ظرفشویی بکو

معرفی و مشخصات ظرفشویی‌های بکو

معرفی و مشخصات ظرفشویی‌های بکو

ظرفشویی-بکو-4

 

 

شرکت بکو مشغول ساخت ظرفشویی‌های جدید و بروز می باشد که توانسته است در ساخت و ساز این ظرفشویی ها حرف اول را بزند. ماشین ظرفشویی های بکو از بهترین و خوش کارآمد ترین  برندها می باشند که امروزه طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است.

اگر چه ظرفشویی ها از دسته  قدیمی ترین وسایل های برخی در خانه نیستند. اما زمان زیادی طول کشیده است تا از اولین مدل ماشین ظرفشویی‌ها بهرمند شوید .

دارای سیستم های پنلی می باشند که هر کاربری به  آسانی میتواند از آن‌ها استفاده کند.  در هر خانه ای که سر بزنید معمولا ظرفشویی وجود دارد و وجود ظرفشویی در هر خانه ای لزومیت خاصی دارد بیرون برید یا هر کار دیگه ای داشته باشید میتوان با خیال راحت ظروف را در داخل آن گذاشته و بدون هیچ گونه استرسی مشغول به کارهای دیگرتان شوید.

همه‌ی ما می دانیم که شستن ظروف کثیف کار آسانی نیست و زمان برای ما بسیار مهم می‌باشد که همه‌ی  ما به ماشین ظرفشویی نیاز داریم  وجود ظرفشویی در هر  خانه‌ای  قابل استفاده است شرکت بکو درهر نوع  و سایزی در ساخت ظرفشویی دریغ نکرده است و ظرفشویی هایی در هر ظرفیتی ساخته و روانه بازار کرده است و تولید کننده گان بکو محصولاتشان را با کمترین میزان مصرف انرژی ساخته تا در محیط زیست کمترین آلودگی را به همراه داشته باشند.

 ظرفشویی‌های بکو با نشان دادن کلاس انرژی و برچسپ های مانندA+++  و A++  از سری کم مصرف ترین این ظرفشویی ها می باشند.

 میزان مصرف آب و رهنمایی قراردادن ظروف در ظرفشویی

ظرفشویی-2

 

  اگر پسمانده غذا را پاک نکنید در این صورت پسمانده داخل فیلتر های ظرفشویی رفته و ظرفشویی خراب می‌شود. ظرفهایی که بسیار نازک و تحرک کاملی ندارن را داخل وسط سبد گذاشته تا در حالت شستوشویی ظرف ها هم اسیب نبینند و کامل شسته شوند. سبد ظرفشویی های بکو به طوری ساخته شده اند که از لغزنده شدن ظرفها جلوگیری می کند و به راحتی میتوان تعداد ظرف های کم را هم با آن شستوشوی داد.

ظرف های که خیلی سنگین می باشند را باید در سبد پایین تر قرار داد چون در حالت شستشو و سبد نمی تواند این سنگینی را برعهده بگیرد و احتمال شکستن سبد و ظرف ها  وجود دارد  ظرفهایی مانند ماهیتابه و قابلمه های بزرگ را برعکس داخل ظرفشویی گذاشته تا خوب شسته شوند از پسمانده غذا هیچ اسری باقی مانده نشود

درتمام این  ظرفشویی ها سبد قاشق و چنگال جداگانه وجود دارد که باید آنها را هم برعکس و وارونه در سبد قرار داد تا خوب شسته شوند .

یکی دیگر از قابلیت های ظرفشویی‌ بکو این است که بافعال کردن سیستم خودکار آن می‌توان هر نوع ظرفی را داخل ظرفشویی گذاشت مانند ظروف شیششه ای که بسیار متحرک هستند و احتمال شکسسن و ظربه را دارند می‌تواند با خیال راحت با ظرفشویی های بکو شستشو دهید.

حسگر های ظرفشویی های بکو

ظرفشویی بکو

 

ظرفشویی‌های بکو دارای چند تا حسگر می باشد که هر کدام کار متعلق به خود را انجام می دهد حسگر های که میزان سختی آب را انجام می‌دهند که به اندازه تعداد ظروف آب را در محیط ظرفشویی پخش می‌کند که این بسیار خوب می باشد.

 از مصرف آب زیاد هم صرفه جویی می کند و یکی دیگر از از حسگر های دیگر ظرفشویی های بکو این می باشد به اندازه کثیفی ظرفها دارای برنامه ای بطور خودکار را انتخاب می کنیم و ظرف های کیف را بخوبی شستوشویی می دهد.

 ظرف های مانند استکان و لیوان یا ظروفی که برای میوه استفاده شده است را با میزان مصرف آب کم و تایمر ساعت کمتری تحویل شما کاربران عزیز خواهد داد.

(حسگر خشک کن )

ظرفشویی-بکو-

یکی دیگر از حسگر های آن خشک کن آن می باشد که با تولید بخار شوی بیسار قوی ظرف را خشک خواهد کرد و درخشندگی بسیار زیبایی را به ظرفهایتان خواهد بخشید. که تمام هوا در محیط ظرفشویی بکو پخش خواهد شد.

 باعث خشک شدن ظرف ها می شود ظرف ها را با تمیزی بالایی به شما تحویل خواهد داد. با روشن کردن گزینه شستوشویی سریع می‌توان در زمان ۶۰ دقیقه‌ای ظرفهای شما در زمان سریع تری ظروف را شسته و خشک کرد. این روش برای ظرف های مانند فنجان یا کارد و چنگال را که کصیفی چندانی را ندارند با آن شستشوی داد.

جنس ساخت بدنه ظرفشوییظرفشویی-بکو-3

جنس بدنه ظرفشویی های بکو از استیل زده زنگ ساخته شده است که از هر گونه خیس شدن و هر علایمی باعث بروز شدن زنگ در ظرفشویی های بکو نخواهد شد و دارای زدخش بوده که حتی اثر انگشت هم روی سطح بدنه ظرفشویی باقی نخواهد بود. این ظرفشویی برای خانوم های خانداری که بسیار حساس وسواس بوده بسیار عالی است .

حسگر باز شدن درب ظرفشویی

ظرفشویی-بکو-

در طول زمانی که ظرف هایتا در ظرفشویی باقی بماننمد باعث بوی نامتبوع در محیط ظرفشویی و ظرف ها خواهد شد که در طول از یاد رفتن درب ظرفشویی به طور خودکار درب باز خواهد شد.

 از بوی بد ظروف و محیط ظرفشویی هیچ خبری وجود نخواهد داشت .با داشتن صفحه نمایشی LED می‌توان با هرچه سرعت وظعیت زمان را و تعین وقت شروع شستوشویی یا تایمر زمان باقیمانده را به خوبی تماشا کرد و می‌توانید بدون هیچ زحمتی ظرفشویی را کنترل کرد.

قفسه های داخلی آن به همراه واسطه انعتاف پذیری با لمس یک ضامن ظرفشویی آن را کنترل کرد و میتوان به راحتی و بدون دردسر قفسه بالایی را در زمان چند ثانیه‌ای ۵ سانتی متر بالایی و پایین انداخت که این امر برای استفاده کردن ظروف بزرگ می باشد. و به راحتی قابلمه های بزرگ و ماهیتابه را در آن جایی داد و باعث ایجاد فضای بیشتری در قفسه پایین خواهد بود.

شستشویی نصب ظرفیت

بکو1

دیگر آن زمان‌ها گذشت که باید صبر میکردیم تا ظرفیت ظرفشویی پر شود و بعد ظرفشویی را روشن و آماده

سازی کرد برای شستن ظروف با نصب شستویی ظرفیت ظرفهایتان را می توان  فقط در  سبد پایینی و یا کمتر هم باشند را هم روشن کرد و در حالت شستن قرار داد.

از نصب فیلتر ظرفیت می‎‌توان زمان و انرژی کمتری صرفه جویی کرد و از داشتن همچین ظرفشویی با این کارآمد ها  از استفاده راحت و فراوان آن  بهره مند شوید و لذت ببرید.

آبکش بهداشتی برای از بین بردن باکتری هاظرفشویی بکو6

 

برای شستن ظروف مانند قاشق چنگال یا لیوان ها که در معرض خطر باکتری ها بیشتری قرار می گیرند را در دمای بیشتری گذاشت و با روشن کردن گزینه بهداشتی ظرفشویی این سیستم را به کار انداخت و با پخش دمای آب ۷۰ درجه ای شستشویی عمیق تری را انجام می‌دهد.

 آبکشی ظرف‌ها را طولانی‌تر می کند که این روش باعث کل از بین بردن باکتری ها شده که دیگر وسایل آشپزی کارد چنگال ها را بی خطر از داشتن باکتری ها در معرض استفاده قرار داد و نگران هیچ نوع باکتری نباشید.

اگر به دنبال ظرفشویی های  میگردیید که صدای کمتری را دارند و می توانید صرف جویی از هزینه های بیشتری را انجام دهید ظرفشویی های با مدل‌های ماشین ظرفشویی ۱۴ نفره مدل۲۸۴۲۰ – ظرفشویی مدل ۱۶۴۲۱S- ماشین ظرفشویی ۱۳ نفره ۲۸۳۲۰بکو  از دسته بهترین ظرفشویی های بکو میباشند.

ماشین ظرفشویی ۱۳ نفره بکو ۲۸۳۲۰

ظرفشویی66

این ظرفشویی با ظرفیت ۱۴ نفره‌ای و دارای ۶ برنامی شستشو  یکی از پر طرفدارترین ظرفشویی‌ها می‌باشند این نوع ظرفشویی در رنگهای استیل زده زنگ ساخته شده اند و در سایت بانه خانگی با گارانتی ۱۸ ماهه ارائه شده است با میزان صدای بسیار پایین و انرژی مصرف بسیار کم آن کلاس انرژی (A+++ ) برای هر زمانی  هر وقتی که کاربران بخواهند ظرفهای خود را شستشو بدهند کاملا مناسب می‌باشند.

ظرفشویی بکو مدل ۱۶۴۲۱S

 

این ماشین ظرفشویی با داشتن ظرفیت ۱۴ نفره‌ای برای خانواده های پرجمعیت بسیار مناسب می‌باشد و همواره برای ظروف مهمان ها هم مناسب است.

ظرفشویی بکو مدل ۱۶۴۲۱S دارای ۷ برنامه شستشویی می‌باشد این ظرفشویی هم دارای رنگ استیل زده زنگ می باشد که با خرید آسان در سایت بانه خانگی برای خریداری پکیج قرص های ۳۲ عددی کوانتوم و نمک ۱۲۰۰ گرمی مایع اصل با کیفیت بالایی برخودار شوید.

پس میتوانید با اطمینان کامل و بدون هیچ گونه استرسی ماشین ظرفشویی مورد علاقه خود را انتخاب کنید و همواره می‌توانید از بهترین برند ها را مانند: ظرفشویی های بوش- سامسونگ- بکو- دوو-الجی در سایت و فروشگاه بانه خانگی  دیدن و خریداری کرد .

banehkhanegi

محصولات پیشنهادی برای شما

    محصولی یافت نشد!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *