ظرفشویی سامسونگ

ماشین ظرفشویی ۱۴ نفره سامسونگ ۵۰۶۰

 

ماشین ظرفشویی سامسونگ ۵۰۶۰ یکی از بهترین محصولات شرکت سامسونگ که با کارایی و فناوری بسیار بالا در بازارهای جهانی عرضه می‌شود. ظرفشویی ۵۰۶۰ سامسونگ با ظرفیت ۱۴ نفره که حجم بسیاری از ظروف‌ها را در خود جای می‌دهد و حمل می‌کند که برای خانواده‌های پر جمعیت یا مهمان‌های زیاد بسیار مناسب است. امروزه استفاده از ظرفشویی کارایی بالایی را دارد و هنگام خرید لوازم خانگی جزء اولویت‌های اول قرار دارد.

 

هنگام برگزاری مهمانی و جشن‌ها، یکی از طاقت فرساترین و وقت گیرترین کارها شستن ظرف‌ها می‌باشد اما با وجود ماشین ظرفشویی ۵۰۶۰ می‌توانید وقت بیشتری را پیش مهمان و دوستانتان بگذارنید. اگر کار می‌کنید و شاغل هستید برای صرفه‌ جویی در وقت خود می‌توانید از ظرفشویی ۵۰۶۰ استفاده کنید. ماشین ظرفشویی ۵۰۶۰ علاوه بر صرفه ‌جویی بر زمان و وقت، به طرز چشم‌گیری مصرف آب و انرژی را نیز کاهش می‌دهد.

سایر فناوری و امکانات ماشین ظرفشویی سامسونگ ۵۰۶۰

در مواقع ظرف شستن آب بسیاری هدر می‌رود مخصوصا اگر ظرف‌ها چرپ و غذا به کف آن سوخته باشد اما ماشین ظرفشویی ۱۴ نفره سامسونگ ۵۰۶۰ با میزان کمی آب همه ‌چربی‌ها را می‌زداید و پاک می‌کند.

ظرفشویی سامسونگ ۵۰۶۰ با دارا بودن ظرفیت ۱۴ نفره دارای سه قفسه‌ می‌باشد و قفسه‌ی بالایی مخصوص قاشق و چنگال می‌باشد و همچنین قفسه‌ی دوم مختص لیوان و فنجان است. قفسه‌ی پایینی نیز برای ظرف‌ها و قابلمه‌ها استفاده کرد که ۵۰۶۰ طبقه بندی بسیار زیبا و کارایی را برای خود اختصاص داده است.

ظرفشویی سامسونگ مدل 5060

با مجهز بودن به نمایشگر LED که در بالای دستگاه قرار گرفته‌ است و با رنگ مشکی خود را نمایان می‌کند که اعداد و حروف با رنگ آبی فسفری نمایش داده می‌شوند که حتی از فاصله‌ی دور هم می‌توان آن را رویت کرد. همچنین می‌توان برنامه و تایم آن‌ها را تنظیم کرد.

با وجود دکمه‌هایی در کناره‌های نمایشگر می‌توان برنامه‌های شستشو را تنظیم کرد. ساعت و شروع در تاخیر را نیز تغییر داد. در این نمایشگرLED  زمان اتمام شستشو و برنامه‌های دیگر شستشو را نمایش می‌دهد.

  فناوری و برنامه‌های ظرفشویی سامسونگ مدل ۵۰۶۰

ماشین ظرفشویی سامسونگ ۵۰۶۰ با دارا بودن فناوری و امکانات بسیار از طرف شرکت سامسونگ به بازار عرضه شده است. ظرفشویی ۵۰۶۰ دارای ۷ برنامه‌ی شستشو است که تنوع بالایی را برای شستن ظرف‌ها را دارد که با توجه به شرایط و نوع شستشو همچنین نوع ظروف می‌توان برنامه‌های شستشو را تنظیم کرد. شستن ظرف‌ها با توجه به برنامه‌ی مورد نظر باعث می‌شود که ظرف‌هایی تمیزتر و پاکیزه‌تری داشته باشید.

ظرفشویی سامسونگ مدل 5060

هنگامی که ظروف‌ها از چربی و کثیفی بسیاری برخوردار هستند، برنامه‌ی شستشوی متمرکز بهترین گزینه برای تمیز کردن ظروف‌ها می‌باشد که با کمترین انرژی و آب، ظرف‌ها از سطح تمیزی زیادی برخوردارند.

همچنین با دارا بودن برنامه‌ی شستشوی خودکار، این امکان را می‌دهد که پروسه‌ی شستشو تا سطح پاکیزگی کامل برخوردار شوند. حال این برنامه‌ی خودکار با توجه به سطح سختی آب، سطح تمیزی و کثیفی ظروف‌ها را تشخیص می‌دهد.

حال در این گام به برنامه‌ای که امروزه بسیار کارایی و کاربرد دارد می‌پردازیم. برنامه‌ای که ظروف شیشه‌ای نازک و بلوری را بدون هیچ گونه آسیبی و با پاکیزگی کامل تحویل می‌دهد را دارا است که با فشردن کلید شستشوی ظروف‌های ظریف، شاهد عملکرد بسیار عالی خواهد بود.

ظرفشویی سامسونگ 5060

ماشین ظرفشویی ۱۴ نفره سامسونگ ۵۰۶۰

اما شستشوی اقتصادی آن که از نامش مشخص است که هنگام پروسه یک شستشوی تمیز از میزان مصرف انرژی و آب بسیار کمی مصرف می‌کند و تا حد امکان از مصرف بی‌رویه‌ی آن صرفه جویی می‌کند.

همچنین با مجهز بودن به برنامه‌ی شستشوی سریع برای مواقع ضروری بسیار مناسب و کاربرد دارد که پروسه‌ی شستشو را در کمترین زمان برایتان انجام می‌دهد که شاهد تمیزی ظروف‌ها هم می‌باشید. با این برنامه‌ی شستشو کل پروسه‌ی شستشو ۶۰ دقیقه طول می‌کشد و بعد از زمان کم به اتمام می‌رسد.

ظرفشویی 5060 سامسونگ

شستشوی بهداشتی با حذف آلودگی‌ها در ظرفشویی ۵۰۶۰

در ظرفشویی سامسونگ مدل ۵۰۶۰ یکی دیگر از حالت و برنامه‌هایی که دارا است، شستشوی بهداشتی با حذف آلودگی‌ها و کثیفی می‌باشد. این برنامه‌ی شستشوی بهداشتی بیشتر برای ظروف‌های حساس و یا افرادی که آلرژی دارند به‌کار می‌رود حتی برای ظرف غذای بچه و کودکان نیز مورد استفاده است.

در پروسه این شستشوی بهداشتی دما تا حد زیادی (۷۰ درجه سانتی گراد) افزایش داده می‌شود و آب به ظروف‌ها نفوذ می‌کند و این آب گرم که دارای درجه حرارت زیاد است همعه‌ی میکروب و آلودگی را از بین می‌برد که باعث می‌شود ظرف‌ها پاکیزگی کاملا و تمیزی بسیار فوق العاده‌ای را به همراه داشته باشند.  

ظرفشویی 5060 سامسونگ

توابع اضافی ظرفشویی سامسونگ مدل ۵۰۶۰

از دیگر قابلیت و فناوری‌های پیشرفته ظرفشویی ۵۰۶۰ سامسونگ که کاربرد بسیاری را در زندگی روزمره را دارد. ظرفشویی ۵۰۶۰ سامسونگ دارای ۶ تابع شستشو که بسیار کارآمد و کارایی زیادی را دارد. حال اولین تابع، تاخیر در شستشو که برای مواقع ضروری که امکان به عقب انداختن زمان شروع شستشو را دارد و بعد از اتمام شستشو می‌توانید ظروف را از محفظه‌ی ظرفشویی خارج کنید.

حال یکی دیگر از قابلیت‌های ماشین ظرفشویی سامسونگ ۵۰۶۰، می‌توان میوه و سبزیجات را هم با آن شست. میوه و سبزیجات را با آب تمیز می‌شوید و کاملا میکروب و انگل‌های موجود در سبزیجات از بین می‌برد. برای شستن میوه و سبزیجات باید برنامه‌ی شستن آب سرد را بدون خشک کردن انتخاب کرد.

ظرفشویی 5060 سامسونگ

 

اما دومین تابع شستشوی آن، شستشوی نیمه بار است که دیگر نیاز نیست منتظر بمانید که همه‌ی قفسه‌های ظرفشویی کاملا پر شود، چنانچه می‌توانید با پخش کردن و چیدن ظروف‌های کم در همه‌ی قفسه‌ها و سر انجام شستشو را آغاز کنید. با وجود این فناوری نیمه بار صرفه‌جویی در مصرف انرژی و آب و حتی مواد شوینده می‌شود.

همچنین توابع شستشوی بهداشتی که در فوق به آن اشاره و بررسی کردیم و توابع Multi-in 1 نیز کارایی و عملکرد بسیار مناسبی را ارائه می‌دهد. یکی دیگر از توابع پروسه‌ی شستشو، شستشوی اضافه که برای مواقعی که نیاز دارید ظرف‌ها از تمیزی بیشتری برخوردار باشند، پس از انتخاب برنامه‌ها و تابع‌ها لازم است با فعال کردن قابلیت قفل کودک تا امکان تغییر و تنظیم مجدد از سوی کودکان امان پذیر نباشد.

ظرفشویی مدل 5060 سامسونگ

صرفه‌جویی در زمان با شستشو در ۶۰ ثانیه در ظرفشویی ۵۰۶۰ سامسونگ

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم، ظرفشویی سامسونگ ۵۰۶۰ دارای فناوری شستشوی سریع می‌باشد که برای مواقعی که عجله دارید و ضروری است می‌توانید از آن استفاده کنید. با این برنامه‌ی شستشو ظرف‌ها سریع شسته و خشک می‌شود.

اما این پروسه‌ی شستشوی سریع برای ظرف‌های نه‌چندان کثیف مثل فنجان چای و قهوه یا کارد و چنگال و بشقاب میوه، بسیار مناسب است و ظروفی ایده‌آل را تحویل‌تان می‌دهد. تمام این پروسه‌ی شستشو ۶۰ دقیقه طول می‌کشد و آن‌ها در یک سیکل کامل شستشو قرار داده می‌شوند.

ماشین ظرفشویی ۵۰۶۰ سامسونگ با مصرف بسیار کم

ظرفشویی ۵۰۶۰ سامسونگ دارای موتور بسیار قدرتمندی است که از کمترین مصرف انرژی استفاده می‌کند. با مجهز بودن به موتور قدرتمند ظرفشویی ۵۰۶۰ که میزان مصرف انرژی A+ را دارا است که نشانده‌ی مصرف پایینی از مصرف انرژی است. با دارا بودن موتور قدرتمند که مصرف انرژی بسیار کمی را دارد، قطعا از میزان صدای بسیار کمی هم برخوردار است که میزان صدای آن ۴۶ دسی بل است.

ظرفشویی مدل 5060 سامسونگ

ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل ۵۰۶۰ دارای عمر طولانی است و سال‌های زیادی می‌تواند کار را با روند عادی انجام دهد. همچنین با دارا بودن سنسور تشخیص نشت آب، هر گونه مشکلی را که در لوله و اتصالات آن پیش بیاید را تشخیص می‌دهد و آب را فورا قطع می‌کند و از بروز مشکلات جلوگیری می‌کند.

طراحی ماشین ظرفشویی ۵۰۶۰ سامسونگ

ظرفشویی ۵۰۶۰ سامسونگ از نظر طراحی، دارای طراحی و ساختار بی‌نظیری است که در آشپزخانه‌ی جلوه‌ای بسیار زیبایی را دارا است. با دارا بودن درب ساده‌ که دسترسی به قفسه و محفظه‌های ظرفشویی را بسیار اسان کرده است همراه با دسته‌ای که بازگشایی درب را به راحتی امکان می‌دهد.

برای خریدن ظرفشویی در نظر گرفتن اندازه بسیار مهم است، که اندازه این ظرفشویی سامسونگ ۵۵۸×۸۰۵×۵۹۶ میلی متر می‌باشد که برای جایگاهی که در نظر گرفته‌ای جا شود.

ظرفشویی مدل 5060 سامسونگ

در قسمت بالای آن نمایشگر LED را دارا است که می‌توانید برنامه و پروسه‌ی شستشو را انتخاب کنید و ساعت شروع و اتمام آن را تنظیم کنید. این پنل LED هنگامی که درب ظرفشویی بسته است نمایان می‌شود و می‌توان با دکمه‌های لمسی برنامه موردنظر را انتخاب کنید. با جاسازی ظرفشویی سامسونگ ۵۰۶۰ می‌توان نمایی بسیار زیبا و فوق العاده را به خانه و آشپزخانه‌تان اهدا کند.

طراحی داخلی با کارایی بسیار عالی ۵۰۶۰ سامسونگ

همچنین طراحی داخلی و قفسه‌های ظرفشویی سامسونگ مدل ۵۰۶۰ که بسیار زیبا و مقاوم ساخته شده‌اند. ظرفشویی ۵۰۶۰ دارای سه قفسه‌ی است که دو عدد از قفسه‌ها برای ظروف و لیوان و قابلمه به‌کار می‌رود و یکی دیگر از قفسه‌ها برای قاشق و چنگال به‌‍کار می‌رود. قفسه‌های این ظرفشویی سامسونگ دارای تنظیم ارتفاع هستند که می‌توان برای قابلمه‌های بزرگ و یا حتی دیس و سینی‌های بزرگ را در آن جاسازی کرد.

با تنظیم ارتفاع قفسه‌ها می‌توانید سینس‌های مایکروفر و گاز را با آن شست که با سطح تمیزی بسیاری تحویل‌تان داده می‌شود. با این حال فضایی بزرگ‌تر برای شستن ظروف‌های بزرگ را امکان می‌سازد. ظرفشویی ۵۰۶۰ سامسونگ ۱۴ نفره می‌باشد و می‌توانید حجم زیادی را از ظروف‌ها را در خود جای می‌دهد.

ظرفشویی سامسونگ 5060

قفسه‌های ظرفشویی ۵۰۶۰ انعطاف پذیری بالای را دارند که می‌توان وزن بسیاری از ظروف و قابلمه‌ها را تحمل کند که در نتیجه بارگیری و شستشوی آن‌ها به شیوه‌ی بهتری انجام می‌شود. محفظه‌ی مواد شوینده بر روی درب جاساز شده و می‌توان صابون و مواد شوینده را در داخل آن قرار داد.  بازوهای چرخان آن آب را با فشار بسیاری به ظرف‌ها می‌پاشد و رضایت بخشی شما را از تمیزی آن جلب می‌کند.

 

ظرفشویی 5060 شرکت سامسونگ

خرید ماشین ظرفشویی ۱۴ نفره سامسونگ DW60M5060FS از بانه

در شهر تجاری بانه ظرفشویی سامسونگ ۵۰۶۰ یکی از محبوب ترین برند‌هایی است که بسیاری از مردم به خریدن آن می‌پردازند. در سایت بانه خانگی ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل ۵۰۶۰ با قیمت بسیار مناسب و با بهترین کارایی عرضه و به فروش می‌رسد. با خرید ظرفشویی سامسونگ مدل ۵۰۶۰ در بانه که با بهترین کارایی همراه است رضایت بخشی شما را از همه لحاظ تامین و جلب می‌کند.

banehkhanegi

محصولات پیشنهادی برای شما

    محصولی یافت نشد!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *