ماشین لباسشویی دوو

معرفی ماشین لباسشویی‌های دوو

معرفی ماشین لباسشویی‌های دوو

امروزه در بسیاری از منزل‌ها، ماشین لباسشویی با برند‌های متفاوت و ظرفیت‌های گوناگون وجود دارد. لباسشویی‌های برند دوو که از شرکت معتبر Daewoo عرضه شده و به فروش می‌رسد. لباسشوی‌های دوو با ظرفیت و طراحی‌های مختلف تولید شده و در بازارهای جهانی عرضه می‌شود.

ماشین لباسشویی‌های دوو با ظرفیت‌های ۷ کیلو، ۸ کیلو و ۹ کیلویی تولید شده است و که مدل‌های مختلف را دارا است از جمله لباسشویی درب از جلو و درب از بالا را می‌توان نام برد. شرکت‌ دوو برای پارچه‌های بزرگ و پتو و… لباسشویی‌های بزرگ ۱۰ و ۱۲ کیلویی را تولید کرده است که برای پتو و ملافه‌ها بسیار مناسب است.

همچنین لباسشویی‌های دوو در اندازه و ابعاد مختلف نیز عرضه می‌شود. که برای جاسازی در کابینت و آشپزخانه‌ی شما، ابعاد مورد نظر را انتخاب کرده و در کابینت شما به‌صورت فوق العاده‌ای جای خود را بگیرد. لباسشویی‌های دوو دارای رنگبندی‌های مختلف است و طراحی کلید و نمایشگر آن‌ها با هم متفاوت است.

ماشین لباسشویی‌های دوو

دیگر ویژگی‌های معرفی ماشین لباسشویی‌های دوو

استفاده از لباسشویی‌های مختلف تنها به جمع آوری‌ لباس‌ها و شستن آن‌ها محدود نمی‌شود بلکه باید نکاتی را رعایت کنید و رعایت نکردن نکات درج شده باعث آسیب رساندن به لباسشویی و لباس‌هایتان می‌شود. در لباسشویی‌های امروزی، اشتباه کردن بسیار آسان و ساده است و تنها با یک اشتباه، ممکن است لباسشویی خراب شود و نیز باعث پاره شدن لباس‌هایتان شود.

برای مرتکب نشدن اشتباهات که موجب خرابی لباس‌ها می‌شود، می‌توان با رعایت کردن نکات‌های زیر از بروز مشکلات جلوگیری کرد. حال فرق نمی‌کند لباسشویی ال جی یا سامسونگ یا دیگر برندها باشد. باید به نکات زیر توجه داشته باشید و ما در سایت بانه خانگی به معرفی ماشین لباسشویی‌های دوو و نکات آن را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

با رعایت کردن نکات زیر طول عمر لباس و ماشین خود را افزایش دهید. 

ماشین لباسشویی برند دوو

صدای ناشی از قطعات لباسشویی

بسیاری از لباسشویی‌ها بعد از مدتی که اشتباه از آن استفاده شده، صداهایی ناشی از قطعات و بلبرینگ و… که به سادگی نباید از ان گذر کرد. اگر در لباسشویی خود صدای تق تق ناخوشایند و جدیدی شنیدید، ابتدا باید در سطحی صاف قرار دهید و آن را دوباره روشن کنید اگر همان صدا را تولید کرد باید آن را تعویض و تعمیر کرد تا مشکلات بزرگ‌تری برایتان پیش نیاید.

لباس‌ها را با دقت بیشتری در لباسشویی قرار دهید

همیشه لباس‌هایتان را با دقت بیشتری در لباسشویی قرار دهید. حال لباس‌هایی که که زیپ دارند، زیپ آن‌ها را ببندید زیرا ممکن است به لباس‌های دیگر گیر کند و به آن‌ها آسیب وارد کند. پس حتما زیپ لباس‌هایتان را ببندید تا از مشکلات ناخواسته دور بمانید. همچنین در جیب لباس‌هایتان سنجاق یا وسایل‌های تیز مانند خودکار و… را بیرون بیارید تا باعث پاره شدن و سوراخ شدن لباس‌هایتان نشود.

ماشین لباسشویی‌های دوو

عدم ریختن بیش از حد مواد شوینده در لباسشویی

ریختن بیش از حد مواد شوینده و پودر ماشین لباسشویی علاوه بر اینکه باعث زیاد تمیز شدن لباس‌ها نمی‌شود بلکه باعث مختل شدن و از کار افتادن لباسشویی هم می‌شود. پس برای لباس‌های خود طبق برنامه و دستور مواد شوینده بریزید و لباس‌هایی تمیز که بدون کف اضافی تحویلتان داده می‌شود. نیز کف از کناره‌های در خود بیرون نمی‌ریزد.

دیگر نکاتی که باید رعایت کنید

فیلترهای ماشین لباسشویی را هر ماه بشویید و تمیز کنید که از انسداد آن جلوگیری کنید. همچنین با تمیز کردن فیلتر لباسشویی از بوی ناخوشایند آن جلوگیری کنید و عدم تجمع  لباس‌ها در داخل لباسشویی نیز به بوی خوب لباسشویی کمک می‌کند. 

ماشین لباسشویی‌های برند دوو

در این گام از بررسی کلی، به معرفی ماشین لباسشویی‌های دوو می‌پردازیم.

ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-7112 با ظرفیت ۷ کیلو

ماشین لباسشویی دوو مدل DWD-GF1443 با ظرفیت ۸ کیلو

ماشین لباسشویی دوو مدلDWK-Primo91  با ظرفیت ۹ کیلو

دیگر ماشین لباسشویی‌های برند دوو با ظرفیت‌های متفاوت را بررسی می‌کنیم.

ماشین لباسشویی ۷ کیلو دوو DWK-7112

یکی از برترین محصولات برند دوو لباسشویی دوو ۷۱۱۲ می‌باشد که با کارایی و فناوری‌های پیشرفته‌ای در بانه خانگی عرضه می‌شود. لباسشویی ۷۱۱۲ دوو با بهترین کیفیت که از قدرت موتور مطلوبی برخوردار است. ماشین ۷۱۱۲ دوو دارای کیفیت و بدنه‌ای بسیار مقاوم است که زیبایی را به آشپزخانه‌ی شما هدیه می‌دهد.

لباسشویی ۷۱۱۲ دارای برنامه و فناوری‌های متفاوت است که می‌توان با توجه به شرایط، نوع پروسه‌ی شستشو را انتخاب نمایید تا لباس‌هایی با تمیزی بالا را تحویلتان دهد. ۷۱۱۲ دوو دارای ۹ برنامه‌ی شستشو می‌باشد که با توجه به نوع پارچه آن را می‌توانید تنظیم کنید.

لباسشویی دوو 7112

لباسشویی دوو ۷۱۱۲ فناوری‌های بسیاری را دارا است که از جمله مجهز به درام الماسه نسل جدید یا همان Star Drum که جهت جلوگیری از آسیب زدگی البسه می‌شود. همچنین دارای سیستم شستشوی حباب ساز می‌باشد که جهت ارتقاء کیفیت و تمیزی شستشو طراحی شده است. ۷۱۱۲ دوو دارای تکنولوژی نانو سیلور و سیستم عیب یاب هوشمند است که مشکلات را تشخیص می‌دهد و از بروز آن‌ها جلوگیری می‌کند.

دیگر امکانات لباسشویی ۷۱۱۲ دوو

یکی دیگر از امکانات لباسشویی دوو مدل ۷۱۱۲ شستشوی تاخیری آن است که می‌توان آن را انتخاب کرد که در نبود شما با توجه به زمان مشخص شده، پروسه‌ی شستشو را شروع کنید. همچنین دارای سیستم شستشوی با امکان ذخیره‌ی زمانی است. در مواقعی که عجله دارید و می‌خواهید لباس‌هایتان را بشویید، می‌توانید برنامه‌ی شستشوی سریع را انتخاب کنید که در مدت زمان ۳۰ دقیقه پروسه‌ی کامل شستشو را برایتان انجام می‌دهد و خشک می‌کند.

لباسشویی ۷۱۱۲ دوو با دارا بودن سیستم شستشوی ضد چروک، لباس‌هایتان نیازی به اتو کشیدن ندارند. حال با تنظیم دور خشک می‌توانید با توجه به سلیقه‌ی خود دور موتور خشک کردن را زیاد یا کم کنید. یکی دیگر از برنامه‌های شستشو، شستشوی اقتصادی است که از نامش مشخص است که هم در مصرف انرژی و هم در مصرف آب صرفه‌جویی می‌کند.

لباسشویی دوو

ماشین لباسشویی دوو مدل ۷۱۱۲ در برنامه‌های شستشوی خود، از مصرف انرژی بسیاری کمی بهره می‌برد که میزان رده مصرف انرژی آن A+ است. حال با داشتن نمایشگری LED برنامه و زمان باقی مانده‌ی شستشو را نمایش می‌دهد و می‌توان به‌طور کامل آن را رویت کرد.

ماشین لباسشویی ۸ کیلویی دوو مدل DWD-GF1443

یکی دیگر از لباسشویی‌های پرطرفدار شرکت دوو که دارای ظرفیت ۸ کیلو می‌باشد و برنامه و امکانات پیشرفته‌ای همراه است، عرضه می‌شود. لباسشویی ۱۴۴۳ دارای کیفیت و مقاومت بسیار بالایی است که دارای موتور قدرتمند دایرکت درایو می‌باشد. همچنین با دارا بودن ۱۲ برنامه‌ی شستشو، می‌توانید متنوع بودن را با ۱۴۴۳ دوو تجربه کنید.

موتور قدرتمند آن سرعت چرخش ۱۴۰۰ دور دقیقه را دارا است و لباس‌ها را تا حد امکان برایتان خشک می‌کند. اما با تنظیمات سرعت می‌توانید با توجه به سلیقه‌ی خود آن را تنظیم کنید. همچنین دارای نمایشگر LED می‌باشد و دما و زمان باقی‌ مانده‌ی شستشو را نمایش می‌دهد.

لباسشویی دوو 1443

در این گام به برنامه‌ی شستشوی لباسشویی ۱۴۴۳ دوو می‌پردازیم که دارای شستشوی سریع می‌باشد که زمانی که عجله دارید می‌توانید از این برنامه استفاده کنید و در زمان بسیار کم پروسه‌ی کامل شستشو را برایتان انجام می‌دهد. همچنین شستشوی لباس ورزشی که بوی بد آن‌ها را از بین می‌برد. شستشوی لباس‌های مخلوط و لباس‌های پشمی و… نیز یکی از برنامه‌های شستشوی لباسشویی ۱۴۴۳ می‌باشد.

دیگر فناوری‌های لباسشویی ۱۴۴۳ دوو

دیگر فناوری‌های ماشین لباسشویی ۱۴۴۳ دوو راه اندازی مجدد خودکار که می‌تواند تنظیمات اشتباه را مختل کند. نیز دارای فناوری پیش شستشو که لباس‌ها را از قبل خیس مس‌کند و برای یک شستشوی تمیز آماده می‌کند. فناوری لکه بری و تابع تایمری، شستشوی فشرده و قفل کودک همگی از فناوری‌های پیشرفته‌ی لباسشویی دوو ۱۴۴۳ می‌باشد.

همه‌ی فناوری‌ها و قابلیت‌های موجود در لباسشویی ۱۴۴۳ برای تمیزتر و پاکیزه‌تر بودن لباس‌ها به‌کار رفته است. این لباسشویی دوو دارای عملکردی بسیار عالی است که با کارایی بسیار آسان و راحت می‌توان آن را تنظیم کرد. حال با دارا بودن شستشوی اقتصادی که در مصرف انرژی بسیار صرفه جویی می‌کند و کلاس مصرف انرژی لباسشویی ۱۴۴۳ دوو A+ می‌باشد که مصرف بسیار کمی را دارا است.

لباسشویی دوو 1443

با مجهز بودن به درام از جنس الماس، لباسشویی آسیب کمتری می‌بیند. این لباسشویی ۱۴۴۳ دوو دارای طراحی بسیار شیک و جذابی است که دکوراسیون و آشپزخانه‌ی شما را چندان برابر زیبا و مدرن می‌کند.

ماشین لباسشویی ۹ کیلوی دوو مدلDWK-Primo91

لباسشویی پریمو ۹۱ دوو با ظرفیت ۹ کیلویی که برای خانواده‌های پر جمعیت بسیار مناسب است و با کارایی بسیار فوق العاده‌ای تولید و عرضه می‌شود. لباسشویی دوو پریمو ۹۱ دارای موتور بسیار قدرتمند Smart BLDC Direct Drive می‌باشد که با سرعت ۱۴۰۰ دور بر دقیقه، می‌توان لباس‌ها را تا حد زیادی خشک کند.

ماشین لباسشویی دوو پریمو ۹۱ دارای ۱۴ برنامه‌ی شستشو می‌باشد که شستشوی سریع آن بسیار فوق العاده است و در ۱۹ دقیقه لباس‌ها را کامل می‌شوید. همچنین دارای شستشوی با تاخیر که می‌توان زمان را مشخص کرد و در مدت زمان مشخص شده پروسه را شروع کرد. نیز دارای سیستم ذخیره رمانی و سیستم ضد چروک که دیگر نیازی به اتو کشی نمی‌باشد.

لباسشویی دوو پریمو 91

برای لباس‌هایی که می‌خواهید آبکشی اضافه داشته باشند می‌توانید از سیستم آبکشی اضافه بهره‌مند شوید. دیگر برنامه‌های آن از جمله سیستم حباب ساز، پیش شستشو، دور خشک کن قابل تنظیم، قفل امینتی و سیستم چرخش آب می‌باشد که برای بیشتر تمیز شدن لباس‌ها طراحی شده و به‌کار می‌روند.

همچنین دارای نمایشگر LED که اعداد و نوشته‌ها را نمایش می‌دهد و سیستم تشخیص خطای خودکار را دارد. نوع دیگ لباسشویی پریمو ۹۱ دوو Emerald Drum می‌باشد. ماشین لباسشویی دوو پریمو ۹۱ از میزان مصرف انرژی A+++ استفاده می‌کند که مصرف انرژی بسیار زیادی را صرفه‌جویی می‌کند.

banehkhanegi

محصولات پیشنهادی برای شما

    محصولی یافت نشد!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *