تلویزیون سامسونگ 55 اینچ

معرفی ۵ مدل برتر تلویزیون‌های سامسونگ ۵۵ اینچ

معرفی ۵ مدل برتر تلویزیون‌های سامسونگ ۵۵ اینچ- سامسونگ یکی از شرکت‌های معروف در زمینه تکنولوژی و فناوری می‌باشد. این شرکت کره‌ای در زمینه تلویزیون مدل‌های متنوع و بسیار زیبایی را دارد. ما در این مقاله به بهترین تلویزیون‌های شرکت سامسونگ می‌پردازیم و ۵ مدل برتر سامسونگ را برای شما مورد برررسی قرار می‌دهیم. در سایت بانه خانگی ما را در ادامه این مطلب همراه کنید.

معرفی ۵ مدل برتر تلویزیون‌های سامسونگ ۵۵ اینچ

بهترین تلویزیون‌های سامسونگ ۵۵ اینچ

  • تلویزیون سامسونگ ۵۵Q8F
  • تلویزیون سامسونگ ۵۵RU7100
  • تلویزیون سامسونگ ۵۵NU8000
  • تلویزیون سامسونگ ۵۵ اینچ سری ۷←۵۵RU7300
  • تلویزیون سامسونگ ۵۵ اینچ سری ۹← ۵۵KS9500

در این گام تلویزیون سامسونگ ۵۵Q8F را مورد بررسی قرار می‌دهیم:

55Q8F

معرفی ۵ مدل برتر تلویزیون‌های سامسونگ ۵۵ اینچ- تلویزیون سامسونگ ۵۵Q8F دارای فناوری QLED می‌باشد.کیفیت تصویر فوق العاده‌ی آن ۴K می‌باشد. همراه با موتور پردازشگر قدرتمند تصاویر(Q Engine) است و پنل VA نمایشگر را دارد. نرخ حرکت تصاویر ۲۴۰ هرتز می‌باشد یعنی تاری پشت تصاویر در حال حرکت به جا نمی‌ماند. و دارای استاندارد تصاویر Q HDR Elite همه‌ی آنها مشخصات تصاویر تلویزیون سامسونگ هستند. این تلویزیون سامسونگ اسمارت می‌باشد و قابلیت اتصال به اینترنت را دارد. و دارای امکانات همچو سیستم عامل تایزن را دارد. و این تلویزیون ۴k دارای فناوری DLNA،Mirroring ، Wi-Fi  است.

توان خروجی این تلویزیون سامسونگ ۴۰ وات می‌باشد. و قابلیت‌های دیگر آن Q8F می‌توان به پردازنده‌ی چهار هسته‌ای، پورت LAN یعنی اتصال اینترنت از طریق کابل را دارا است. دارای درگاه HDMI, USB ، فناوری بلوتوث، سنسور اکو، خروجی صوتی (Optical) و ورودی RF (آنتن) می‌باشد. این تلویزیون ۵۵ اینچ برای مکانی که ابعاد متوسط و یا نسبتا بزرگ را دارد. به خاطر طراحی زیبای این تلویزیون که حاشیه‌های بسیار باریکی را دارد با هر منزل و دکوراسیونی قابل ست است.

 نوبت تلویزیون سامسونگ ۵۵RU7100 است و آن را بررسی می‌کنیم:

55RU7100

معرفی ۵ مدل برتر تلویزیون‌های سامسونگ ۵۵ اینچ- این تلویزیون سامسونگ مانند تلویزیون فوق دارای صفحه نمایشی یا کیفیت ۴K و قابلیت فناوری رنگ Purr Color که رنگ‌ها را با بهترین کیفیت و رنگ‌های جذابی که دارد تصاویر را با بهترین کیفیت برای شما به نمایش می‌گذارد. تصاویر استاندارد HDR که تفکیک پذیری رنگ‌ها و نمایش بهتر تصاویر را بر عهده دارد را دارا است.

همچنین دارای پنل VA صفحه نمایش، نرخ حرکت تصاویر ۱۰۰ هرتز می‌باشد یعنی وجود تاری در پشت حرکت اشیا را از بین می‌برد. وضوح فوق العاده‌ی آن و نمایش جزئیات تصاویر با UHD Dimming را پشتیبانی می‌کند. و موتور تصاویر UHD Engine که امکان بالا بردن سطح کیفیت پایین را بر عهده دارد. توان خروجی این تلویزیون سامسونگ بالای ۲۰ وات است. این تلویزیون دارای ۲ اسپیکر می‌باشد تا که هر جای اتاق می‌نشینید صدا به طور ۳ بعدی و واضح به گوش برسد. و از فرمت Dolby Digital Plus پشتیبانی می‌کند.

دیگر قابلیت‌های تلویزیون سامسونگ ۵۵RU7100 این است که قابلیت اتصال به Wi-Fi را دارد و به سیستم عامل تایزن هم اشاره دارد. قابلیت Connect Share نیز بخش مستقیم فیلم از USB را بر عهده دارد که بخش آن‌ها آسان تر می‌شود. پردازنده‌ی چهار هسته‌ای برای این تلویزیون در نظر گرفته شده است. همچنین دارای درگاه‌های USB و HDMI است. سنسور Eco، و از اشتراک گذاری DLNA، Mirroring، Wi Fi Direct پشتیبانی می‌کند.

همچنین دستیار صوتی Google Assistant  ،فناوری هوشمند Smart Things ، دستگاه‌های وصل شده به به درگاه HDMI از طریق Any net کنترل می‌شود. دارای فناوری بلوتوث می‌باشد. گیرنده‌ی DVB –T ، درگاه خروجی صدا را دارا است. ودیگر قابلیت‌های آن از جمله قابلیت وصل شدن به موبایل، ورودی آنتن (RF) و پورتLAN  یعنی اتصال بی‌سیم به اینترنت که همه این قابلیت ها امکانات این تلویزیون با کیفیت می‌باشد.

در گام بعدی به تلویزیون سامسونگ ۵۵NU8000 را مورد بررسی قرار می‌دهیم:

55NU8000

معرفی ۵ مدل برتر تلویزیون‌های سامسونگ ۵۵ اینچ- تلویزیون سامسونگ ۵۵NU8000 دارای صفحه نمایشی با کیفیت ۴K در بازار عرضه می‌شود. این تلویزیون با کیفیت دارای قابلیت تصاویر استاندارد HDR است و نرخ تصاویر ۲۰۰ هرنز می‌باشد. از پنل VA برای صفحه نمایش این تلویزیون مورد استفاده قرار گرفته است. برای به نمایش گذاشتن با کیفیت‌تر تصاویر و نمایش سایه‌ها برای دید فوق العاده از فناوری تصاویر Dynamic Crystal Color استفاده شده است.

همچنین برای با کیفیت‌تر کردن و زاویه دید را گسترده‌تر کردن از موتور تصاویر UHD Engine پشتیبانی می‌کند. سیستم صوتی این تلویزیون مجهز به قدرت خروجی صدا ۴۰ وات و به همراه ساب ووفر ۲۰ وات است. و دیگر قابلیت‌های این تلویزیون از جمله اسمارت (اتصال به اینترنت) از طریق وای فای و از Smart Things پشتیبانی می‌کند. دارای سیستم عامل تایزن و دستیار صوتی Bixby می‌باشد.

برای پخش مستقیم از درگاه USB از فناوری Connect Share استفاده شده است تا پخش آن‌ها آسان‌تر شود. و مثل همان مدل‌های دیگر دارای درگاه USB, HDMI و همچنین درگاه LAN می‌باشد. پرداانده‌ی چهار هسته‌ای، راهنمای فناوری الکترونیکی EPG را دارد. و اما برای اشتراک گذاری بازی می‌توان از فناوری Steam Link استفده زمان هیجان انگیزی را برای خود فراهم کرد.

برای بهتر شدن کیفیت صدا از سنسور اکو استفاده شده و اشتراک گذاری تصاویر و ویدیو از طریق Mirroring DLNA و    Wi-Fi Direct می باشد. دیگر قابلیت‌های این تلویزیون زیبا این است که درگاه خروجی صدا و گیرنده DVB –T و کنترل کننده‌ی دستگاه‌های وصل شده به درگاه HDMI از طریق فناوری Any net و قابلیت اتصال به گوشی و تله تکست همه‌ی این قابلیت‌ها جزء امکانات تلویزیون سامسونگ ۵۵NU8000 می‌باشد.

 اما چهارمین تلویزیون سامسونگ ۵۵ اینچ سری ۷ مدل ۵۵RU7300  می‌پردازیم:

55RU7300

معرفی ۵ مدل برتر تلویزیون‌های سامسونگ ۵۵ اینچ- این تلویزیون هم مانند تلویزیون‌های فوق دارای‌ صفحه نمایشی جذاب و زیبا که با کیفیتی بسیار عالی در بازارها عرضه می‌شود. کیفیت تصویر این نمایشگر زیبا ۴K می‌باشد. و برای بهتر شدن کیفیت تصاویر از فناوری رنگ Purr Color  را دارد رنگ‌های جذاب‌تری را به عکس‌های شما بدهد و تصاویر با کیفیتی فوق العاده تر به نمایش گذاشته شود. از استاندارد تصاویر HDR به منظور تفکیک ‌پذیری رنگ‌ها و نمایش بهتر آن‌ها مورد استفاده قرار گرفته شده است.

همچنین برای وضوح بهتر نمایشگر از پنل VA استفاده شده و برای از بین بردن تاری در پشت حرکت تصاویر از نرخ حرکت تصاویر ۱۰۰ هرتز استفاده شده است. و همچنین جهت نمایش دقیق‌تر تصاویر‌های تاریک  و نمایش وضوح عالی با UHD Dimming و نیز موتور تصاویر UHD Engine جهت بالا بردن کیفیت‌های پایین است. این تلویزیون برعکس تلویزی.ون‌های دیگر دارای صفحه نمایش تخت نیست بلکه این تلویزیون دارای نمایشگرمنحنی( خمیده) است و میزیان انحنای آن ۴۲۰۰R می‌باشد. قدرت خروجی صدای آن۲۰ وات است و از دو اسپسکر و پشتیبانی از فرمت Dolby Digital Plus را دارا است.

 و اما دیگر خصوصیات اینن تلویزیون اتصال به وای فای و اتصال به بلوتوث و سیستم عامل تایزن می‌باشد. و قابلیت Connect Share را جهت پخش مستقیم  آسان‌تر از USB است. این تلویزیون پر کاربرد از چهار هسته‌ای استفاده می‌کند. و اما دارای درگاه‌های USB و HDMI است. سنسور Eco، و از اشتراک گذاری DLNA، Mirroring، Wi Fi Direct پشتیبانی می‌کند. دستیار صوتی Google Assistant را دارا است. و دیگر امکانات آن همانند تلویزیون‌های فوق می‌باشدکه از جمله کنترل کننده‌ی دستگاه‌های وصل شده به درگاه HDMI از طریق فناوری Any net و قابلیت اتصال به گوشی است. و همگی از امکانات این تلویزیون زیبا هستند.

در گام آخر به تلویزیون سامسونگ ۵۵ اینچ سری ۹ و مدل آن ۵۵SK9500 می‌باشد، می‌ردازیم:

55SK9500

معرفی ۵ مدل برتر تلویزیون‌های سامسونگ ۵۵ اینچ- تلویزیون سامسونگ ۵۵SK9500 دارای صفحه نمایش منحنی است. و از انحنای ۴۲۰۰R استفاده می‌کند. صفحه نمایش این تلویزیون سامسونگ دارای کیفیت Super UHD است. موتور بالا بردن کیفیت تصاویر آن SUHD Remastering است و استاندارد تصاویر HDR را دارا است. برای کیفیت بهتر تصاویر از پنل VA و قابلیت Supreme UHD Dimming است جهت بهبود کنتراست بالای‌ آن و نرخ تصاویر ۲۴۰ هرتز می‌باشد. و از فناوری بهبود خودکار برای با کیفیت‌تر کردن تصاویر استفاده شده است.

دارای بلندگوهای ۶۰ واتی به همراه ساب ووفر است. و سیستم عامل تایزن را دارد. همچنین بقیه‌ی امکانات  و فناوری ‌آن شبیه تلویزیون‌های فوق می‌باشد. دیگر قابلیت‌های آن اتصال به بلوتوث است و قابلیت Connect Share را جهت پخش مستقیم  آسان‌تر از USB است. این تلویزیون پر کاربرد از چهار هسته‌ای استفاده می‌کند.

 اما دارای درگاه‌های USB و HDMI است. سنسور Eco، و از اشتراک گذاری DLNA، Mirroring، Wi Fi Direct پشتیبانی می‌کند. دستیار صوتی Google Assistant را دارا است. و دیگر امکانات آن همانند تلویزیون‌های فوق می‌باشدکه از جمله کنترل کننده‌ی دستگاه‌های وصل شده به درگاه HDMI از طریق فناوری Any net و قابلیت اتصال به گوشی است. از صفحات تله تکست استفاده شده و خاموش شدن خودکار و جستسجوی خودکار و حالت بازی را دارد.

از فناوری PVR یعنی ضبط صوت دیجیتال را استفاده می‌کند. و همگی از امکانات این تلویزیون زیبا هستند. طراحی این تلویزیون زیبا که حاشیه‌های بسیار باریکی را دارد با هر منزل و دکوراسیونی قابل ست است و این تلویزیون بخاطر منحنی بودن جلوی بسیار زیبایی را به منزل یا دکوراسیون شما می‌بخشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

banehkhanegi

محصولات پیشنهادی برای شما

    محصولی یافت نشد!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *