خرید کولرگازی الجی

نکاتی که برای خرید کولرگازی ال‌جی لازم است بدانیم

کولرگازی ال‌جی

در این مقاله سعی بر این داریم نکاتی که برای خرید کولرگازی ال جی لازم است بدانیم را مورد بررسی قرار دهیم. سیستم‌های تهویه مطبوع از پرفروش‌ترین محصولات ال‌جی هستند و حدود ۲۰% از کل بازار برترین سازنده‌ی جهانی این محصول را در اختیار دارد . این مدل کولر گازی دارای کیفیت بالا و مطعلق به کشور کره است و اکثرا در تایلند و ترکیه و چین مونتاژ می‌شود و مونتاژ ایران نیست و در داخل ایران هیچ گونه نمایندگی اصلی کولر‌گازی ال‌جی وجود ندارد چون این محصول کره‌ای است.

ال جی در سال ۲۰۱۱ اولین بار کولرگازی را با فناوری موتور اینورترتولید کرد، تاثیر این نوع موتور روی کاهش مصرف برق کاربران بسیار چشم‌گیر بود و همین موضوع باعث استقبال کاربران از محصولات با این نوع موتور شد و دو سال بعد مدل‌های موفق با‌دوام بالا تولید شد و همین روند توسعه‌ی فناوری اینورتر ادامه پیدا کرد و به فناوری دوال اینورتر ختم شده است. این فناوری این امکان را به دستگاه می دهد که بر‌اساس دمای فضای داخل منزل سرعت‌های متفاوت را تنظیم کند و ضمن خنک کنندگی بالا ، مصرف برق را تا ۵۳% کاهش دهد، کمپرسورهای دوال اینورتر به گونه‌ای طراحی شده اند که قدرت موتور با توجه به دمای اتاق تنظیم می شود و همین موضوع باعث کاهش مصرف انرژی می شود.

قیمت کولرگازی ال‌جی

به دلیل بالا بودن قیمت کولر‌گازی ال‌جی امروزه کاربران زیادی از خرید این مدل کولر‌گازی منصرف می شوند. اما از آن‌جا که کولر‌گازی ال‌جی از جمله کولر‌گازی هایی است که دارای برند شناخته شده‌ای است با وجود قیمت بالا افراد باز به خرید این مدل تمایل دارند. قیمت کولر‌گازی در بانه با قیمت کولر‌گازی در شهرهای دیگر متفاوت بوده و عده‌ای این اختلاف قیمت را به بدل بودن جنس می دانن ، اما باید خاطر نشان کنم که در همه شهرها جنس خوب و بد وجود دارد و کولرگازی‌های ال‌جی دارای شماره مدل مشخص هستند و مدل آن در سایت اصلی ال‌جی کره را می توان دید و متقاضیان این برند کولرگازی می‌توانند از این طریق خیالشان از بابت اصل بودن کالا راحت باشد.

کولرگازی های ال‌جی با مدل‌های گری و اجنرال در یک رنج قیمتی می باشند و نسبت به جنرال دارای قیمت بالاتری می‌باشند. ال‌جی در زمینه کولرگازی دارای انواع اینورتر ، کم‌مصرف و سرد و گرم و فقط سرد با ظرفیت‌های سرمایشی مختلف تولید کرده است.

خرید و کولرگازی ال‌ جی از بانه

خرید کولرگازی ال جی- در هنگام خرید کولرگازی ال جی از بانه، انتخاب بهترین جنس موجود در بازار و پرداخت هزینه‌ی بالا به ازای خرید آن، تنها اقدام ممکن برای خرید کولرگازی نیست. بلکه برای خرید کولرگازی باید به نکات دیگری توجه کرد. یکی از این نکات توجه به موتور کولرگازی است، چون کمپانی ال‌جی کولر‌های گازی خود را با موتور متفاوت برای انواع مختلفی از مناطق جغرافیایی با شرایط آب و هوایی خاص خود تولید کرده است. قیمت کولرگازی ال‌جی که با توجه به شرایط آب‌و‌هوایی انتخاب می‌شود متفاوت است.

اگر کولرگازی انتخابی برای مناطق گرم و مرطوب باشد قیمت بالاتری نسبت به مناطق گرم و خشک و یا کوهستانی دارد. از نکات دیگری که به هنگام خرید کولرگازی ال‌جی باید به آن توجه کرد این است که برخی کولرگازی‌ها علاوه بر عملکرد سرمایشی دارای عملکرد گرمایشی نیز می‌باشند. قیمت کولرگازی ال‌جی که سرمایشی و گرمایشی هستند نسبت به کولرگازی‌های تک منظوره بالاتر هستند.

تکنولوژی تولید در انواع کولرگازی ال جی

با توجه به نوع تکنولوژی‌های به کار رفته در کولرگازی ال جی، کولرگازی ال جی دوال اینورتر آرت‌کول، کولرگازی ال جی دوال اینورتر نکست فایتینگ، کولرگازی ال جی دوال اینورتر نکست تایتان، کولرگازی ال جی نکست پلاس دو، کولرگازی ال جی تایتان بیگ تولید و عرضه شده است. کولرگازی ال جی دوال اینورتر دارای کمپرسورهای دوگانه هستند. کمپرسور دوگانه در کولرهای ال جی موجب کنترل سرعت موتور و ایجاد دمایی یکسان در اتاق می‌شود. صداهای غیر ضروری در این نوع کمپرسور کمتر می‌باشد یعنی دارای عملکردی با صدای کم هستند.

کاتالوگ کولرگازی ال جی

شرکت بزرگ ال جی توانسته در طی چند سال اخیر انواع اسپلیت و کولرگازی ال جی را باکیفیت بالا و در سطح تنوع بی‌نظیری تولید و در بازار جهانی عرضه کند. می‌توانید کاتالوگ کولرگازی ال جی را در سایت اصلی ال جی ببینید تا شاهد موفقیت چشم‌گیر این برند معتبر در تولید انواع سیستم تهویه‌ی مطبوع باشید.

کولرگازی ال جی اینورتر به عنوان کم‌مصرف‌ترین نوع اسپلیت‌های کم‌مصرف ال جی شناخته شده‌اند.

سیستم TITAN BIG INVERTER

سیستم Next Plus Inverter V

سیستم Next One Inverter V

سیستم تهویه‌ی مطبوع ال جی با به‌کارگیری جدیدترین فناوری‌های روز دنیا تولید شده‌اند. کولرهای ال جی به دلیل تنوع بالا برای هر نوع شرایط آب و هوایی در ایران متناسب هستند. کاهش مصرف انرژی در کولرگازی ال جی دوال اینورتر نکست پلاس وی بسیار چشم‌گیر است. تا ۷۳ درصد مصرف انرژی را کاهش می‌دهد و دارای کارایی بالایی در خنک‌کنندگی است.

انواع ظرفیت کولرگازی ال‌جی

انتخاب ظرفیت مناسب کولر گازی از مواردی است که به هنگام خرید کولرگازی باید به آن توجه کرد. برای آنکه به بهترین نتیجه از انتخاب ظرفیت مناسب کولرگازی ال‌جی برسیم بهتر است ظرفیت انتخابی یا دقیقا مناسب فضای انتخابی باشد یا کمی بیشتر باشد. میزان خنک‌کنندگی یا گرمایشی در کولرگازی با BTU اندازه‌گیری می‌شود.

کمپانی ال‌جی برای انتخاب بهترین ظرفیت با توجه به تمام جزئیات اتاق، اندازه‌ی اتاق، نوع اتاق، اندازه و جهت پنجره‌ها و درها، آب‌ و هوای محلی، کولرگازی ال جی  ۹۰۰۰ اینورتر و معمولی، کولرگازی ال جی ۱۲۰۰۰ اینورتر و معمولی، کولرگازی ال جی ۱۸۰۰۰ اینورتر و معمولی، کولرگازی ال جی ۲۴۰۰۰ اینورتر و معمولی، کولرگازی ال جی ۳۰۰۰۰ اینورتر و معمولی می‌باشد. در این میان بیشرین فروش را کولرگازی ال جی ۲۴۰۰۰ اینورتر به خود اختصاص داده است. کلیه‌ی کولرگازی‌های ال جی ساخت کشور کره می‌باشند و جدیدترین تکنولوژی‌های کشور کره در ساخت این محصولات به کار برده شده است.

برچسب انرژی در کولرگازی ال‌جی

بعد از انتخاب بهترین ظرفیت کولرگازی ال‌جی، توجه به برچسب انرژی بسیار حائز اهمیت است. اگر شما هنگام خرید کولرگازی رتبه‌ی انرژی بهتری را انتخاب کنید در مصرف انرژی صرفه‌جویی کرده‌ایدو همزمان تاثیرات گازهای گلخانه‌ای را به حداقل رسانده‌اید. البته رتبه‌ی انرژی در کولرگازی‌های دو منظوره و تک منظوره و حتی در حالت‌های سرمایشی و گرمایشی متفاوت است.

کولرگازی ال جی

جهت اطلاع شما از مشخصات فنی کولرگازی ال‌جی ما مشخصات چند نوع کولرگازی ال‌جی را ذکر کرده‌ایم:

کولرگازی ال‌جی ۲۴۰۰۰ اینورتر مدل USNW246KRZ1

کارکرد کولرگازی اینورتر ۲۴۰۰۰ ال جی به گونه‌ای است که، زمانی که دمای محیط به اندازه‌ی کافی خنک شد، به جای خاموش شدن موتور، دستگاه به صورت خودکار در حالت دور کمتر موتور به تولید سرما ادامه می‌دهد. به این ترتیب در این کولر اینورتر ال جی مصرف انرژی به شدت کاهش می‌یابد.

اسپلیت کولرگازی ۲۴۰۰۰ ال جی مدل USNW246KRZ1 از محصولات ۲۰۱۸ شرکت ال جی است. طول عمر بالا و عملکرد بی‌صدای آن از مهم‌ترین ویژگی‌های این کولرگازی است. کولرگازی ال جی USNW246KRZ1 این ویژگی‌ها را دست خوش کمپرسور اینورتر دوتایی است. طراحی زیبا و رنگ جذاب تیره‌ی این کولرگازی ال جی، دکوراسیون منزل شما را خاص و زیبا جلوه می‌دهد.

شما می‌توانید در تمامی فصول سال به دلیل دارا بودن قابلیت سرمایشی و گرمایشی، از این کولرگازی استفاده کنید. گاز استفاده شده از نوع R410 می‌باشد. کولرگازی ال جی ۲۴۰۰۰ اینورتر قابلیت اتصال به وای فای را دارد. شما می‌توانید به کمک موبایل کولرگازی ال جی ۲۴۰۰۰ را کنترل کنید.

مشخصات فنی کولرگازی ال جی ۲۴۰۰۰

دارای دو عملکرد سرمایشی و گرمایشی

ظرفیت ۲۴۰۰۰

دارای کمپرسور اینورتر دو‌گانه

چرخش باد به چهار طرف متفاوت

دارای حالت خواب

مجهز به فیلتر دوگانه

پشتیبانی از قابلیت وای‌فای داخلی

کولرگازی ال‌جی ۲۴۰۰۰ دوال اینورتر مدل BS-Q246K3A1

کولرگازی دوال اینورتر ال جی مدل BS-Q246K3A1 دارای کمپرسور دوگانه است. با به‌کارگیری این نوع کمپرسور در کولرهای ال جی دیگر مشکل عملکرد ضعیف و سروصدای مزاحم در کولرگازی حل شد. هوای محیط زودتر به حد سرما می‌رسد. این موتور اینورتر برای حفظ درجه حرارت دلخواه دائم سرعت کمپرسور را تنظیم می‌کند. نسبت به کولرگازی‌های معمولی و غیراینورتر بیشت‌ترین نقش را در صرفه‌جویی انرژی دارد.

علاوه بر این همه قابلیت کمپرسور اینورتر دوگانه، این کولرگازی ال جی از ویژگی پرتاب باد نیز برخوردار است و سریعتر از مدل‌های دیگر دما را خنک می‌کند. طراحی زیبا به همراه رنگ سفید جذاب این کولر ۲۴۰۰۰ ال جی، با هر دکوراسیونی خود را وفق می‌دهد. نظافت و تمیز‌کاری این کولر به خاطر داشتن فیلتر کشویی EZ بسیار راحتتر انجام می‌گیرد. موقعیت کولرگازی و درجه مصرف انرژی را از صفحه نمایش بزرگ مخفی می‌توان دید. جهت جلوگیری از خوردگی سطح و بالابردن میزان طول عمر دستگاه تبدیل کننده گرما در کولرگازی ال جی، از یک لایه‌ی طلا استفاده شده است.

ال جی اینورتر

مجهز به کمپرسور Dual Inverter

دارای گاز R410

مجهز به فیلتر دو‌گانه

پشتیبانی از قابلیت ذخیره‌سازی ۶۵% انرژی

مجهز به سیستم خودکار تمییزکنندگی

بهره‌گیری از پره‌های طلایی

کولرگازی ال‌جی ۱۸۰۰۰ مدل NT187SK3

کمپرسور کولرگازی ۱۸۰۰۰ ال جی مدل NT187SK3 از نوع روتاری است. قدرت خنک کنندگی این نوع موتور بسیار بالا است. از مهم‌ترین ویژگی ساخت این کولرگازی ساخت قسمت‌های خارجی کندانسور، از پره‌های طلایی است. تا از خوردگی در هر شرایط آب و هوایی در امان بماند. این کولرگازی ال جی سری نکست تایتان با توضیع باد در ۴ جهت، همه‌ی بخش‌های اتاق شما را به یک میزان خنک می‌کند.

طراحی دقیق این مدل موجب نصب راحتتر آن شده است. کولرگازی ۱۸۰۰۰ ال جی موجب رفع بوهای ناخوشایند و میکروب‌ها می‌گردد. کمپرسور کولرگازی ال جی ۱۸۰۰۰ با دارا بودن فناوری روتاری، می‌تواند در دمای ۶۰ درجه‌ی سانتیگراد هم مورد استفاده قرار گیرد.

دیگر ویژگی‌های کولرگازی ال جی ۱۸۰۰۰

اگر دکمه‌ی نمایشگر را فقط یک بار بزنیم، مصرف انرژی در آن لحظه را به ما نمایش می‌دهد. اگر دو مرتبه این دکمه نمایشگر را بزنیم، میانگین مصرف انرژی طی زمان روشن بودن کولرگازی را برای ما به نمایش می‌گذارد. قدرت پرتاب کردن باد تا ده متر و توانایی بالا در خنک کردم فضا، موجب شده که به راحتی محیط‌های ۵۰ تا ۷۰ متر مربع را خنک کند. دارا بودن کمپرسور روتاری و اینورتر، گاز R410 ، رتبه مصرف انرژی B، فیلترهای M3 و فیلتر پلاسمستر یونایزر، از قابلیت‌ها و ویژگی‌های دیگر این کولرگازی پرقدرت ال جی است.

بهره‌گیری از گاز R410

دارای کمپرسور روتاری

پشتیبانی از قابلیت تمییزکننده‌ی خودکار

مجهز به فیلتر محافظ دوگانه

مجهز به پره‌های طلایی

پشتیبانی از قابلیت تایمر ۲۴ ساعته

کولرگازی 24000 ال جی

کولرگازی ال‌جی دوال اینورتر ۱۸۰۰۰ مدل BS-Q186K3A1

کولرگازی اسکرول ال جی مدل BS-Q186K3A1 که مخصوص مناطق گرمسیری طراحی شده است. قابلیت‌های تجهیز شده به آن موجب شده که این کولرگازی در دمای ۶۵ درجه سانتیگراد بتواند کار کند. طول عمر بالای این کولر ۱۸۰۰۰ ال جی به خاطر کمپرسور به‌کار رفته در آن است. کارکرد بهینه و استحکام بسیار بالای این موتور از مهم‌ترین ویژگی‌های آن است.

اولین استارت در روشن شدن کولرگازی موجب بالا رفتن مصرف انرژی می‌شود. در کولرگازی‌های معمولی به علت افزایش استارت و با روشن و خاموش‌های متعدد مصرف برق تا حد زیادی بالا می‌رود. در کولرگازی اینورتر در زمانی که هوا بسیار خنک شد به جای خاموش شدن کامل، دور موتور آن کاهش پیدا می‌کند. کولر ۱۸۰۰۰ ال جی با دارا بودن اینورتر دوتایی نسبت به مدل‌های تک اینورتر مصرف انرژی پایین‌تری دارد.

مجهز به کمپرسور دوال اینورتر

پشتیبانی از قابلیت ذخیره‌سازی ۶۵% انرژی

مجهز به پره‌های طلایی

دارای گاز خنک‌کننده ‌ی R410

دارای فیلتر دوگانه

کولرگازی ۱۲۰۰۰ ال‌جی مدل S4-Q12JA3QB

کولرگازی ۱۲۰۰۰ ال جی مدل S4-Q12JA3QB با داشتن قابلیت سرمایشی BTU جزء بهترین کولرگازی‌های تولید شده توسط شرکت ال جی است. این کولر ال جی دارای عملکرد سرمایشی و گرمایشی است و در همه‌ی فصل‌ها قابل استفاده است. این کولر گازی ال جی دارای دو یونیت داخلی و خارجی است. یونیت خارجی از کمپرسور و کندانسور تشکیل شده است و کار خنک کردن گاز مایع را انجام می‌دهد. یونیت داخلی کار وزش باد را انجام می‌دهد و در اتاق روی دیوار نصب می‌شود.

ویژگی‌های کولرگازی ۱۲۰۰۰ ال جی 

کمپرسور دوال اینورتر در کولرگازی ۱۲۰۰۰  ال جی  S4-Q12JA3QB موجب کاهش میزان صدای تولید شده هنگام روشن بودن کولرگازی، کم شدن مصرف انرژی و برق، افزایش کارایی و عملکرد بهینه  می‌شود. با این موتور پرقدرت تعبیه شده برای کولرگازی در مصرف برق تا هفتاد درصد صرفه‌جویی می‌شود. میزان صدای تولید شده نیز به میزان چهل درصد کم می‌شود.

دارای کمپرسور دوال اینورتر

بهره‌گیری از گازR410

مجهز به پره‌های ضد فرسایش

تنظیم باد در ۴جهت متفاوت

پشتیبانی از قابلیت حال خواب

باکیفیت‌ترین کولرگازی

خرید و قیمت کولرگازی ۲۴۰۰۰ ال جی

اگر از فروشندگان کولرهای گازی سوال شود که بیشترین فروش شما مربوط به کدام ظرفیت کولرگازی است، بیشترین پاسخ را در مورد کولرگازی ۲۴۰۰۰ می‌شنوید. قیمت کولرگازی ۲۴۰۰۰ ال جی شاید نسبت به کولرگازی ۲۴۰۰۰ گری و اجنرال بالاتر باشد. اما این قیمت بالاتر به منزله گران فروشی نیست بلکه حاکی از کیفیت و کارایی بالاتر، این اسپلیت کولرگازی ال جی است. قیمت اسپلیت اینورتر ۲۴۰۰۰ ال جی در بانه نسبت به شهرهای دیگر مناسب‌تر است.

شما بعد از انتخاب ظرفیت ۲۴۰۰۰ برای خرید کولرگازی، می‌توانید لیست قیمت کولرگازی ۲۴۰۰۰ ، در انواع برندها را تهیه کنید. اگر انتخاب شما به کولرگازی ۲۴۰۰۰ ال جی ختم شد، می‌توانید لیست قیمت کولرگازی ال جی ۲۴۰۰۰ پنجره‌ای، قیمت کولرگازی ال جی ۲۴۰۰۰ اینورتر و قیمت کولرگازی ۲۴۰۰۰ معمولی و… را از کارشناسان ما جویا شوید.

خرید کولرگازی ال جی از فروشگاه اینترنتی باه خانگی

خرید کولرگازی ال جی- فروشگاه اینترنتی بانه خانگی انواع کولرگازی ال جی ، اینورتر و غیراینورتر با ظرفیت سرمایشی و گرمایشی و فقط سرد با ظرفیت سرمایشی با قیمت مناسب و به شرط اصالت کالا و تضمین کیفیت کولر گازی ال‌جی برای استفاده‌ی شما کاربران عزیز در بازار عرضه کرده است. اگر شما هم قصد می‌خواهید کولرگازی ال جی را خریداری نمایید ، شک نکنید که بهترین فروشگاه اینترنتی را انتخاب کرده‌اید.

banehkhanegi

محصولات پیشنهادی برای شما

    محصولی یافت نشد!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *