برترین مدل کولرگازی

کولرگازی سامسونگ و برترین مدل‌های آن

رویکرد شرکت سامسونگ در تولید کولرگازی

کولرگازی سامسونگ و برترین مدل‌های آن – شرکت سامسونگ SAMSUNG از پیشرفته‌ترین و بزرگترین تولیدکننده‌های کولرگازی در سراسر دنیا است. این شرکت توانسته در بازار جهانی بین ده برند برتر دنیا قرار گیرد. شرکت بزرگ سامسونگ در کنار تلاش برای بهبود زندگی مردم، به ساخت و عرضه محصولات دوستدار محیط زیست پرداخته است. با طراحی بی‌نظیر، داشتن رویکردی قابل اعتماد و جهانی در کسب‌وکار، داشتن پرسنل مسئول و مستعد و ارایه‌ی بهترین خدمات، توانسته در زمینه‌ی فروش انواع کولرگازی اسپلیت سامسونگ سهم بزرگی از بازار جهانی را به خود اختصاص دهد.

در بازار کشورهای خاورمیانه و از جمله ایران کولرگازی سامسونگ با بالاترین کیفیت و جدیدترین تکنولوژی‌ها و طراحی منحصر به فرد و شیک، به یکی از بهترین و قابل اعتماترین کولرگازی تبدیل شود. همین ویژگی‌های کولرگازی سامسونگ موجب استقبال گسترده مردم ایران برای خرید کولرگازی سامسونگ شده است. کولرگازی سامسونگ در مدل‌ها و طرح‌های متنوع با بازدهی و کارایی بالا تولید شده است. در ادامه‌ی مطلب با کولرگازی ساسونگ و برترین مدل‌های آن بیشتر آشنا می‌شوید.

 

 

انواع کولرگازی سامسونگ از جهت نوع فناوری تولید و ظرفیت

کولرگازی سامسونگ و برترین مدل‌های آن – شرکت سامسونگ پس از فعالیت چشمگیر در ساخت سیستم تهویه مطبوع توانسته برترین مدل‌های کولرگازی سامسونگ را عرضه  کند. این مدل‌ها شامل مدل‌های متنوع کولرگازی دیواری اینورتر و غیراینورتر سامسونگ :

کولرگازی سامسونگ مدل بوراکای  Boracay

کولرگازی سامونگ مدل گود Good

کولرگازی سامسونگ مدل بتر Better

کولرگازی سامسونگ مدل مکس Max

کولرگازی سامسونگ مدل مکس ۳۰ Max30

کولرگازی سامسونگ گود وان Good One

کولرگازی سامسونگ ویندفری  WindFree

کولرگازی سامسونگ ایستاده میراژ Mirage

هر کدام از این مدل‌ها با بهره‌گیری از بالاترین کیفیت و تکنولوژی‌های روز دنیا تولید شده‌اند و آسایش و امنیت کاربران را به حداکثر می‌رسانند. تعیین ظرفیت کولرگازی سامسونگ با توجه به متراژ فضایی که می‌خواهیم خنک شود انتخاب می‌شود. کولرگازی سامسونگ با ظرفیت ۹۰۰۰ برای فضایی با متراژ ۱۸ مترمربع مناسب است. کولرگازی سامسونگ ۱۲۰۰۰ برای فضایی با متراژ ۳۲ مترمربع مناسب است. کولرگازی سامسونگ ۱۸۰۰۰ برای متراژ ۴۵ مترمربع مناسب است. کولرگازی سامسونگ ۲۴۰۰۰ مناسب فضایی با متراژ ۶۰ مترمربع است.

انواع کولرگازی سامسونگ

کمپرسور و گاز مبرد کولرگازی سامسونگ

کولرگازی سامسونگ و برترین مدل‌های آن – شرکت معتبر سامسونگ در تولید کولرگازی‌های خود از کمپرسور اسکرول، کمپرسور روتاری و کمپرسور با برد الکترونیکی اینورتر بهره گرفته است. رایج‌ترین کمپرسور در کولرگازی‌ها کمپرسور روتاری است. از کمپرسول اسکرول بیشتر در کولرگازی‌های ایستاده یا کولرگازی با ظرفیت بالا استفاده می‌شود. کولرگازی با کیت اینورتر کم مصرف‌ترین کولرگازی سامسونگ هستند و به اسپلیت‌های کم مصرف معروف هستند. در کولرگازی سامسونگ معمولا از گاز‌های  R22 (هیدروکلروفلئورومتان) و R410  (هیدروفلوئوروکربن) استفاده می‌شود. گاز R410 سازگاز با محیط زیست می‌باشد و اثرات زیست محیطی زیان بار را به بار نمی‌آورد. هر مدل کولرگازی سامسونگ دارای و گاز مبرد خاص خود است.

کمپرسور روتاری در کولرگازی سامسونگ

در کولرگازی سامسونگ با کمپرسور روتاری، گاز از طریق یک پروانه با یک تیغه‌ی ۳۶۰ درجه به درون سیلندر مکش می‌شود. وقتی گاز مبرد به کمپرسور ورود پیدا می‌کند به پره‌های تیغه‌ها برخورد می‌کند. پس از برخورد با پره‌ها به سمت لوله‌های خروجی می‌رود. در مابین پیستون و سیلندر، بخش مکش و تخلیه توسط پره‌ها از هم جدا می‌شوند. وقتی پیستون به چرخش درمی‌آید، حجم هوایی که داخل این دو بخش هستن با هم متفاوت است. در این حالت گاز مبرد به داخل کمپرسور مکیده،متراکم و در نهایت تخلیه می‌شود. کمپرسور روتاری دارای دو نوع از جهت سرعت دور ثابت و سرعت دور متغیر می‌باشد.

کمپرسور انواع مدل کولرگازی

کمپرسور اسکرول در کولرگازی سامسونگ

کولرگازی‌های سامسونگ با کمپرسور اسکرول، دارای دو تیغه‌ی فلزی محکم مارپیچی هستن که یکی از آن‌ها متحرک و دیگری ثابت است. گاز مبرد داخل تیغه‌های این مارپیچ به حرکت درمی‌آید. هوا کم کم به حالت فشرده درمی‌اید تا به بخش انتهایی برسد و خارج شود. کمپرسورهای اسکرول برای مواردی که لازم به تراکم هرچه بیشتر گاز و دما و فشار زیاد باشد، استفاده می‌شود. بخار سرد بعد از آن‌که وارد مارپیچ ثابت شد، میان دو مارپیچ به حالت متراکم درمی‌اید و از میان مارپیچ خروج پیدا می‌کند. از مهم‌ترین مشخصه‌های کمپرسور اسکرول می‌توان به بازدهی بالاتر، صدا و لرزش کمتر، مصرف پایین انرژی و ساده بودن ساختار کمپرسور اشاره کرد.

کولرگازی بوراکای Boracay سامسونگ

کولرگازی سامسونگ و برترین مدل‌های آن – این کولرگازی سامسونگ دارای کمپرسور اختصاصی سامسونگ ۸ قطبی است. با داشتن این موتور قدرتمند، میزان تولید صدا و لرزش بسیار پایین است. خنک کنندگی در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با بهترین عملکرد انجام می‌شود. دارای قابلیت خنک کنندگی سریع است. کمپرسور کولرگازی سامسونگ سری بوراکای دارای پره‌های ضد خوردگی است و طول عمر بالایی دارند. وجود فیلتر FULL HD بیشتر ذرات و گرد و غبار محیط را جذب می‌کنند و موجب نابودی باکتری‌ها و میکروب‌ها می‌شوند.

کولرگازی سامسونگ مدل AR10MSFHS سری بوراکای

 • دارای عملکرد سرمایشی و گرمایشی
 • دارای گاز مبرد R410
 • دارای کیت اینورتر
 • مجهز به موتور قدرتمند روتاری
 • دارای رده‌ی مصرف انرژی A
 • نوع برق مصرفی تک فاز
 • مجهز به فیلتر سه لایه ضد باکتری و ضد حساسیت
 • مجهز به موتور دیجیتال ۸ قطبی سامسونگ

کولرگازی اینورتر سامسونگ دارای عملکرد سرمایشی و گرمایشی است. در هر دو فصل گرما و سرما می‌توان از ان بهره گرفت. کیت اینورتر دیجیتال به کار برده شده در این کولرگازی موجب شده که این کولرگازی سامسونگ در مقایسه با مدل‌های مشابه از نظر مصرف انرژی بسیار بهینه‌تر باشد.

اینورتر به کار برده شده در کولرگازی سامسونگ مدل AR10MSFHS هشت قطبی است. در این مدل موتور به واسطه‌ی قطب‌های بیشتر حرکتی روان‌تر دارد. این ویژگی اصطکاک داخلی و نویز صدا را کم می‌کند. شرکت بزرگ سامسونگ مدعی این باور است که، کولرگازی‌های مجهز به اینورتر دیجیتال ۸ قطبی در مقایسه با کولرگازی اینورتر معمولی، مصرف انرژی معادل ۳۲ درصد دارند. میزان خنک کنندگی آن‌ها نیز بسیار بیشتر از مدل‌های معمولی است.

کولرگازی سامسونگ بتر Better

کولر مدل بتر سامسونگ

کولرگازی سامسونگ و برترین مدل‌های آن – کولرگازی سامسونگ سری بتر در سال ۲۰۱۴ عرضه شد. این کولرگازی با کیفیت سامسونگ به صورت فقط سرد و سردوگرم در بازار وجود دارند. دارای طراحی سه  وجهی خاص است. در کولر سامسونگ بتر وجود فن بزرگ و پره‌های بیشتر موجب خنک کنندگی بیشتر و سریع‌تر فضای اتاق می‌شوند. سیستم Signe User Mode و Step Cooling 2 در اسپلیت کولرگازی سه وجهی سامسونگ مصرف برق را به شدت کاهش می‌دهد.

مجهز شدن به قابلیت Virus Doctor در کنار فیلترهای سه‌گانه تصفیه هوا به کیفیت بیشتر هوای اتاق می‌انجامد. مچنین کمپرسور اسپلیت بتر سامسونگ دارای روکش محافظ فین می‌باشد. سیستم راه‌اندازی خودکار و خواب راحت از دیگر ویژگی‌های این کولرگازی سامسونگ است. طراحی بدنه پنل از کریستال براق و شیک جلوه‌ی زیبایی به ظاهر این کولرگازی بخشیده است.

کولرگازی سامسونگ مدل مکس Max

کولرگازی مکس سامسونگ

کولرگازی سامسونگ و برترین مدل‌های آن – کولرگازی سری مکس سامسونگ در سال ۲۰۰۸ عرضه شد و یکی از پرفروشترین کولرگازی‌های موجود در بازار است. در رده‌ی مصرف انرژی B قرار دارد. این کولرگازی سامسونگ به صورت سرد خالی و سرد و گرم در بازار عرضه می‌شود. با داشتن قابلیت Energy Saving و تنظیم میزان کارکرد کولرگازی برای ایجاد هوای مطلوب، موجب به حداقل رساندن مصرف انرژی می‌شود.

تکنولوژی TURBO موجب خنک کنندگی سریع هوا می‌شود و در کوتاه‌ترین زمان ممکن هوای اتاق را به حد دلخواه شما می‌رساند. این کولرگازی سامسونگ با دارا بودن کمپرسور UTR Plus قابلیت کارکرد در دمای ۴۵ درجه سانتیگراد را دارد. بدون اینکه در نوسانات برق به کمپرسور آسیبی وارد شود. در اسپلیت سری مکس سامسونگ پنل داخلی به فیلتر FULL HD مجهز است. این فیلتر از پخش شدن ذرات معلق موجود در هوا و آلاینده‌ها جلوگیری می‌کند. سیستم تمییز کننده خودکار از دیگر ویژگی‌های برتر این کولرگازی است.

کولرگازی ویندفری Wind Free سامسونگ

کولرگازی سامسونگ مدل ویندفری

کولرگازی سامسونگ و برترین مدل‌های آن – کولرگازی جدید سامسونگ سریWind Free با داشتن ۲۱۰۰۰ میکرو حفره بهترین عملکرد را در خنک کردن فضای اتاق دارد. هوای سرد و تمییز به صورت یکنواخت و بدون باد مستقیم به سراسر جهات اتاق هدایت می‌شود. با داشتن موتور اینورتر دیجیتال ۸ قطبی بسیار آرام و کارآمد و با دوام عمل می‎‌کند. مصرف انرژی با داشتن این کمپرسور دیجیتال ۸ قطبی سامسونگ تنها ۳۲ درصد نسبت به مدل‌های معمولی است.

این کولرگازی قدرتمند سامسونگ با دارا بودن سیستم خنک کننده سریع تمامی گوشه و کنار اتاق را به صورت یکنواخت خنک می‌کند. در کنار این سیستم سریع خنک کنندگی ساختار مثلثی شکل آن، هوای مطبوع را در وسعت بیشتری انتشار می‌دهد.

با داشتن برنامه‌ی smart home از طریق وای فای می‌توانید از راه دور عملکرد کولرگازی را کنترل کنید. داشتن حالت خواب، با خنک کنندگی بدون باد مستقیم، در اتاق خواب هوایی کاملا ایده‌آل را برایتان فراهم می‌کند. فیلتر موجود در این کولرگازی ذرات معلق موجود در هوا را تا ۹۹ درصد جذب می‌کند. تمتم هوای ورودی به صورت ۱۰۰ درصد از فیلتر عبور می‌کند و هوایی سالم و بدون آلاینده در اتاق پخش می‌شود.

کولرگازی اینورتر ایستاده سامسونگ

 • دارای قابلیت سرمایشی و گرمایشی

 • مجهز به گاز R22
 • مناسب برای شرایط آب و هوایی گرم و حاره‌ای
 • برق مصرفی سه فاز
 • کمپرسور UTR با داشتن قابلیت عملکرد عالی در دمای ۵۴ درجه سانتیگراد
 • دارا بودن فیلتر FULL HD و روکش محافظ بر روی فین‌ها
 • رده‌ی مصرف انرژی A

کولر ایستاده سامسونگ

کولرگازی ایستاده سامسونگ به صورت سرد و گرم در طول سال قابل استفاده است. در ساخت آن از تکنولوژی اینورتر استفاده شده است. به کمک قابلیت Auto Shutter دریچه‌های کولر ایستاده به صورت اتوماتیک باز و بسته می‌شود. دیگر نیازی نیست با دست این کار انجام شود. طراحی این کولر ایستاده سامسونگ به گونه‌ای است که گرد و غبار وارد پنل کولرگازی نمی‌شوند و پوشال‌ها همیشه تمییز بمانند. از طریق نمایشگر تعبیه شده روی بدنه دستگاه، می‌توان تنظیمات مورد نظر را روی کولرگازی به اجرا درآورد.

خرید و قیمت کولرگازی سامسونگ

قیمت کولرگازی سامسونگ با توجه به ظرفیت و نوع کمپرسور و قابلیت‌های مجهز شده به آن تعیین می‌شود. شرکت سامسونگ با طراحی هوشمندانه و ساخت کاملا مبتکرانه توانسته بهترین و باکیفیت‌ترین سیستم‌های تهویه مطبوع را در دنیا عرضه کند.

برای اطمینان از خرید کولرگازی سامسونگ باید از مشخصات انواع کولرگازی سامسونگ مطلع شویم. در فروشگاه آنلاین بانه خانگی که همزمان دارای فروشگاه حضوری جهت خرید می‌باشد و شما می‌توانید برای خرید حضوری کولرگازی از بانه از فروشگاه ما دیدن فرمایید و یا بعد از اطلاع دقیق از قیمت کولرگازی سامسونگ در بانه به خرید آنلاین کولرگازی سامسونگ اقدام نمایید. با مراجعه به وب سایت بانه خانگی و شاخه‌ی مربوط به کولرگازی،کاتالوگ کولرگازی سامسونگ را ببینید و مشخصات فنی انواع کولرگازی سامسونگ را مطالعه کنید. شناخت مشخصات فنی و قیمت کولرگازی سامسونگ در بانه، همراه با گارانتی معتبر، به شما حس بهترین و مطمئن‌ترین خرید اسپلیت اینورتر سامسونگ را می‌دهد.

banehkhanegi

محصولات پیشنهادی برای شما

  محصولی یافت نشد!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *