سرخ کن

خرید سرخ‌کن از بانه

خرید سرخ‌کن حرفه‌ای برای آشپزخانه‌های امروزی امری ضروری است. در خرید وسایل برقی از بانه به دلیل حساس بودن و خراب شدن وسایل برقی باید نهایت دقت را به کار گیریم. بهترین سرخ‌کن‌ها با توجه به بهترین عملکرد در سرخ‌کردن با سرعت بیشتر مواد غذایی و با درجه حرارت معین انتخاب می‌شوند. برای انجاع عمل سرخ‌کردن مواد غذایی و برشته کردن آن در فست‌فود‌ها از بهترین سرخ‌کن‌ها استفاده می‌شود.

اگر شما قصد خرید سرخ‌کن از بانه را دارید پیشنهاد ما این است که به فروشگاه ما که معتبرترین فروشگاه لوازم خانگی در بانه است سری بزنید. ویژگی‌ها و مشخصات فنی انواعی از جدیدترین سرخ کن ها را مطالعه بفرمایید و از کارشناسان فروش ما راهنمایی و مشاوره بگیرید. در سایت بانه خانگی در زیر شاخه‌ی سرخ‌کن شما می‌توانید لیست قیمت سرخ‌کن فیلیپس، لیست قیمت انواع سرخ‌کن تفال، لیست قیمت سرخ‌کن فلر، لیست قیمت سرخ‌کن بدون روغن دلونگی و... را مشاهده کنید. برای خریداری کلیه‌ی لوازم خانگی بودجه‌ی خاصی را برای خرید تعیین می‌کنیم. در فروشگاه آنلاین بانه خانگی انواع سرخ ‌کن حرفه‌ای،  با قیمت مناسب و بالاترین کیفیت عرضه می‌شود. کارایی فوق العاده و مناسب بودن قیمت سرخ‌کن‌ بدون روغن و مینی سرخ‌کن، سرخ‌کن معمولی ، تضمین کیفیت و اصل بودن کالا در بانه خانگی این امکان را برای شما کاربران فراهم می‌کند که بهترین خرید سرخ‌کن را با قیمت مناسب داشته باشید.

سرخ کن 2 محصول وجود دارد

 • سرخ کن فیلیپس HD9240/30ظرفیت 3 لیترتایمر برنامه داردفیلتر ضد بو داردصفحه نمایشگر داردولتاژ ورودی برق 220-230 ولتابعاد(عمقxعرضxارتفاع) (30.2x31.5x42.3cm)

  2,300,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • سرخ کن فیلیپس HD9220ظرفیت 800 گرمنور داخلی داردتایمر برنامه داردولتاژ ورودی برق 220 ولتسیستم قطع خودکار داردابعاد(طولxعرضxارتفاع) (31.5x28.7x38.4cm)

  1,600,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف