کولر گازی اجنرال

خرید کولرگازی اجنرال از بانه

کولرگازی اجنرال Ogeneral توسط شرکت فوجیستو جنرال یا همان نام تجاری اجنرال که در ایران شهرت یافته است تولید و در بازار جهانی عرضه شده است. از بهترین و معروف‌ترین برندها در سیستم‌های گرمایشی‌سرمایشی است. موتور کولرگازی اجنرال در ژاپن تولید و در تایلند مونتاژ می‌شود. کولرهای پنجره‌ای اجنرال، کولرهای ایستاده اجنرال و اسپلیت کولرگازی اجنرال از انواع این مدل کولرگازی با توجه به کارکرد است.

شرکت فوجیستو جنرال در زمینه‌ی تولید کولرگازی اسپلیت به یکی از بهترین و باکیفیت‌ترین برندها تبدیل شده است. اسپلیت و کولرگازی دیواری اینورتر اجنرال از کم مصرف‌ترین و به  صرفه‌ترین کولرگازی‌ها است و دمای اتاق را به گونه‌ای تنظیم می‌کند که در زمان خالی بودن اتاق انرژی هدر نرود. از بهترین خریدهایی که می‌توانید از بانه داشته باشید خرید اسپلیت‌های اجنرال از بانه خانگی است.

انتخاب کولرگازی مناسب به سلیقه و نیاز شما و میزان بودجه اختصاص داده شده شما بستگی دارد، شما کاربران علاقه‌مند به خرید انواع کولرگازی اجنرال از بانه می‌توانید کولرگازی 12000 اجنرال ، ، کولرگازی 24000 اجنرال، کولرگازی 18000 اجنرال، کولرگازی 3000 اجنرال، کولرگازی 36000 اجنرال را از  بهترین فروشگاه در شهر بانه خریداری نمایید. قیمت کولرهای اجنرال در بانه خانگی بسیار مناسب است.

کولر گازی اجنرال یک محصول وجود دارد.

  • کولر گازی 12000 اینورتردار اجنرال AOGR24LFCA (مدل کالا: O,General 12000 split AOGR24LFC)کارایی هوشمند صرفه جوی در انرژی مناسب برای منطقه اب و هوای گرم میزان صدای داخلی 24-41 دسی بل میزان صدای خارجی 46 دسی بل قابلیت فیلتر باکتری و گرد و خاک ظرفیت سرمایشی 24000 دارای سیستم عیب یابی دارای تکنولوژی اینورتر دارای گاز R410

    5,100,000 تومان موجود
    0 نقد(ها)
    بیشتر
    موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف